سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان:

هنرمندان باید در جهت مقابله با تهاجم فرهنگی تلاش کنند/ اعضای انجمن خوشنویسی بهارستان تعیین شدند

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان گفت: امروز در جامعه با پدیده تهاجم فرهنگی روبه‌رو می باشیم و هنرمندان می بایست با آثار فاخر و ارزشمند خود در جهت مقابله با این پدیده گام بردارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با اشاره به لزوم فعال و حاضر بودن هنرمندان در جامعه، گفت: هنرمند شهرستان بهارستان می بایست با اراده قوی به هنر تعالی بخشد و تا زمانی که خود هنرمند اقدامی در راستای رشد هنری خود انجام ندهد از دیگران نیز نباید انتظار مساعدت نماید.

وی باتاکید بر حساسیت موضوع تهاجم فرهنگی، عنوان داشت: از تمامی هنرمندان به ویژه هنرمندان بهارستانی می خواهم تا در جهت مقابله با این موضوع، تلاش نمایند و آثار ارزشمند خود در جهت رشد فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی گام بردارند.

آبکار در ادامه به ریشه هنر خوشنویسی در ایران و اهمیت و ارزش این هنر اشاره کرد و اذعان داشت: به منظور بالا بردن سطح هنر خوشنویسی باید از آموزش و پرورش و مدارس سطح شهرستان کمک گرفت و همچنین می بایست برای هنر خوشنویسی در میان دانش آموزان جایگاهی آموزشی تعریف نمود، که بدون شک این امر به اقتصاد هنر نیز کمک می کند.

وی همچنین در رابطه با ارتباط بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان با هنرمندان این شهرستان، تشریح کرد: هنرمندان بهارستان از حمایت همه جانبه این اداره برخوردار می باشند و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همیشه از آثار فاخر هنرمندان بهارستانی در جهت ارتقای هنر در سطح شهرستان حمایت می نماید.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به معرفی اعضای انجمن خوشنویسی بهارستان، افزود: در جلسه برگزار شده به ترتیب کسب آراء علی یعقوبی مهر به عنوان مسئول انجمن و عضو شورای انجمن، علی سلامتی به عنوان عضو شورای انجمن و مسلم قریشی به عنوان نماینده مجمع نمایندگان و بازرس انجمن خوشنویسان شهرستان بهارستان انتخاب شدند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.