رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

همکاری دادستان بهارستان در راستای رفع مشکلات بهداشتی شهروندان لایق تقدیر است

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: همکاری و همراهی رئیس دادگستری و دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان در راستای رفع مشکلات بهداشتی شهروندان لایق تقدیر و تشکر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به همراه سپهرکیا مسئول حراست شبکه بهداشت و مهندس درستکار مسئول امور عمومی با صادقی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب بهارستان و حسنی رئیس دادگستری شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

گفتنی است که این دیدار به مناسبت حضور در هفته قوه قضائیه و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب و ایجاد زمینه همکاری‌های بیشتر بین شبکه بهداشت و درمان بهارستان و دادستان این شهرستان صبح امروز صورت گرفت.

در این دیدار دمیریان علاوه‌بر تبریک هفته قوه قضائیه، بیان داشت: یاد و خاطره شهید آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان همانند تمامی مردم ایران در دل شهروندان بهارستانی نیز زنده و گرامی می باشد، چراکه مردم به خوبی وظایف خطیر و پراهمیت شما را درک می کنند.

وی در ادامه با قدردانی از زحمات و حمایت‌های رئیس دادگستری و دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان، تبیین کرد: همکاری و همراهی رئیس دادگستری و دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان در راستای رفع مشکلات بهداشتی شهروندان و علاوه‌بر آن، تعامل نزدیک با شبکه بهداشت و درمان بهارستان در حوزه سلامت قدردانی رضایت بخش و قابل قبول می باشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم برخورد با متخلفین در حوزه بهداشت و درمان، افزود: بدون شک باید از تخلفات مراکز درمانی و بهداشتی و واحدهای صنفی که تخلف آن‌ها زمینه ساز آسیب‌های بهداشتی به شهروندان است، جلوگیری شود و شبکه بهداشت و درمان بهارستان در این مسیر نیازمند همکاری دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.