همایش گرامیداشت هفته بسیج در بهارستان برگزار گردید

همایش گرامیداشت هفته بسیج با حضور بسیجیان و مسئولین کشوری و شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همایش گرامیداشت هفته بسیج با حضور حسینی‌مطلق فرمانده دانشکده فرماندهی و مدیریت سپاه، یدالله سلیمان فرمانده سپاه شهرستان بهارستان، معاونین فرماندار بهارستان، شهردارهای سه شهرصالحیه، گلستان و نسیم شهر، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در نسیم شهر بهارستان آغاز گردید و در ادامه مراسم، فرمانده دانشکده فرماندهی و مدیریت سپاه با تبریک ولادت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) برای حاضرین در مراسم سخنرانی کرد.

وی باتاکید بر اهمیت بسیج در جامعه امروز، عنوان داشت: ما نباید هدف تشکیل بسیج یعنی ایجاد همدلی ببین مسلمانان جهان را فراموش کنیم، چراکه دشمنان نیز به خوبی می دانند که بسیج به معنای اتحاد و وحدت بین مسلمانان می باشد.

حسینی‌مطلق در ادامه با اشاره به استقامت بسیجیان در مسیر درست، تصریح کرد: همانگونه که امام خمینی (ره) گفته است، بسیجیان بوی بهار وصل و حدیث عشق می دهند، چراکه تنها برای خدمت به انقلاب و مردم و بدون چشم داشتی در مسیر آرمان‌های انقلاب تلاش می کنند.

وی درپایان با ابراز خرسندی از حضور در شهرستان عاشورائیان و ولایتمداران بهارستان، خاطرنشان کرد: بهارستان بوی بسیج و شهادت را می دهد و این را با یک نگاه به شور و عشق جوانان حاضر در سالن می توان مشاهده کرد.

در ادامه این مراسم فرمانده سپاه شهرستان بهارستان باتاکید بر اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب، بسیجیان قدرتمندتر و باایمان‌تر از قبل در صحنه حضور دارند، پیرامون هفته بسیج و وحدت برای حاضرین در همایش سخنرانی کرد.

لازم به ذکر است که درپایان همایش گرامیداشت هفته بسیج از بسیجیان پیشکسوت، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های شهدای بهارستانی تقدیر و تجلیل صورت گرفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.