همایش کارگاهی تحکیم خانواده در بهارستان برگزار گردید

همایش کارگاهی تحکیم خانواده با حضور بانوان کارآفرین و مشاوران بهارستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همایش کارگاهی تحکیم خانواده ویژه بانوان بهارستانی با حضور بانوان مشاور و کارآفرین صبح امروز در بوستان استاد شهریار نسیم شهر برگزار گردید که با استقبال خوب شهروندان مواجه گردید.

بنابر این گزارش، کارگاه مذکور به وسیله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان و با همکاری بانوان کارآفرین به صورت یک روزه و در قالب یک همایش کارگاهی با موضوع تحکیم خانواده در بخش بوستان برگزار شد.

فرنگیز بامداد بانوی کارآفرین بهارستانی در این کارگاه باتاکید بر اهمیت ایجاد بستر مناسب برای ازدواج جوانان، تصریح کرد: ازدواج آسان و عدم سختگیری در این راستا می تواند به افزایش آمار ازدواج و حتی کاهش آمار طلاق در سطح شهرستان کمک نماید.

وی در ادامه با بیان اینکه نباید در تربیت فرزندان سختگیری بیش از حد داشت، گفت: رعایت همه جانبه مسائل اخلاقی و آموزه‌های دینی و همچنین در حوزه ارزش‌ها و هنجارهای اجتماعی به ویژه در رابطه با عفاف و حجاب تاثیر به سزایی در تربیت فرزندان دارد.

بامداد همچنین باتاکید بر ارزش و نقش زن در خانواده و جامعه، خاطرنشان کرد: تاثیرگذاری مادران در مورد حجاب و عفاف فرزندان بسیار زیاد بوده وانجام درست وظایف در این خصوص باعث بهبود شرایط جامعه می گردد.

گفتنی است که صحبت‌های مذکور با استقبال حاضرین مواجه گردید و در ادامه این کارگاه به صورت پرسش و پاسخ ادامه یافت.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه تحکیم خانواده جمعی از بانوان حاضر در برنامه با حفظ حجاب برتر به صورت نمادین در محوطه پارک پیاده‌روی کردند و پوشش اسلامی را به معرض نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.