همایش پیشگیری از اعتیاد در بهارستان برگزار گردید

همایش پیشگیری از اعتیاد در جوانان با حضور مسئولان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همایش پیشگیری از اعتیاد در جوانان با حضور یدالله سلیمانی فرمانده سپاه بهارستان، دانوش دمیریان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، روح‌الله لطیفیان رئیس اداره بهزیستی بهارستان، اعضای شوراهای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولان بهارستانی در سالن سجادیه نسیم شهر برگزار گردید.

گفتنی است که این همایش به وسیله شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و با همکاری فرمانداری شهرستان، سپاه ناحیه بهارستان، اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان، شهرداری نسیم شهر و بخشداری بخش بوستان و همچنین دهیاری‌های اورین و همدانک برگزار شد.

این همایش با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در ادامه همایش پیشگیری از اعتیاد جوانان، دکتر سلیمانی جوان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان علاوه‌بر خوش آمد گویی به مدعوین و تقدیر و تشکر از حضور  مسئولان شهرستانی، برای حاضرین در مراسم سخنرانی کرد.

وی با اشاره به نکاتی در خصوص علت نامگذاری هفته مبارزه با مواد مخدر، اظهار داشت: این هفته و لزوم توجه به آموزش عموم در زمینه پیشگیری از اعتیاد از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد و باید توجه ویژه‌ای به این موضوع داشت.

در ادامه این همایش هومن نارنجی‌ها پژوهشگر و درمانگر اعتیاد فعال در شهرستان بهارستان در رابطه با ارتباط دخانیات و مواد مخدر با بیماری‌های قلبی و عروقی و همچنین سرطان‌های دستگاه تنفسی با ارائه آمار و مستندات مربوطه برای شرکت کنندگان در مراسم سخنرانی نمود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.