همایش پیاده‌روی خانوادگی در بهارستان برگزار گردید

همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور مسئولان شهرستانی و استقبال پرشور شهروندان بهارستانی در شهرگلستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان، سلیمانی‌جوان معاون درمانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی و شهروندان بهارستانی در این شهرستان برگزار گردید.

گفتنی است که این همایش به مناسبت روز ملی مبارزه با مواد مخدر و به وسیله شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان با محوریت شبکه بهداشت و درمان و با همکاری فرمانداری بهارستان، شهرداری شهرگلستان، شهرداری نسیم شهر، شهرداری صالحیه و اداره کل ورزش و جوانان شهرستان، نیروی انتظامی، اداره بهزیستی و اتاق اصناف برگزار شد.

بنابر این گزارش همایش پیاده‌روی خانوادگی صبح امروز از فلکه دوم شهرگلستان آغاز شد تا پارک فدک شهرک سبزدشت با حضور مسئولین و عموم مردم ادامه پیدا کرد، که با استقبال پرشور شهروندان بهارستانی روبه‌رو شد.

در انتهای مسیر این همایش پیاده‌روی در پارک فدک، فضای مناسبی برای حضور شهروندان و اجرای برنامه‌های فرهنگی – هنری ایجاد شده بود و بروشورهای به منظور اطلاع رسانی در خصوص اعتیاد به مواد مخدر در بین شرکت‌کنندگان در این همایش توزیع گردید.

حضور مشاوران متخصص پیرامون مواد مخدر و ترک اعتیاد، ارائه کتاب‌های رایگان به شهروندان و همچنین مشاوره رایگان جزو نکات مثبت این همایش در شهرستان بهارستان به حساب می آمد، که با استقبال شرکت کنندگان مواجه شد.

درپایان لازم به ذکر است که در کنار اجرای برنامه‌های نمایشی و مفرح، به قید قرعه به شرکت کنندگان در همایش پیاده‌روی خانوادگی جوایز نفیس اهدا شد، تا شهروندان بیشتر به ورزش و توجه بیشتر به سلامتی خود و خانواده‌هایشان ترقیب شوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.