همایش مسئولان بازرسی فرمانداری‌ها و شهرداری‌های استان تهران در بهارستان تشکیل گردید

همایش مسئولان بازرسی فرمانداری‌ها و شهرداری‌های استان تهران با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همایش مسئولان بازرسی فرمانداری‌ها و شهرداری‌های استان تهران با حضور محمد امامی‌امین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، حجت الاسلام و والمسلمین اسلامی مدیرکل بازرسی استان تهران، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری تهران و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی در شهرگلستان برگزار گردید.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در ادامه آن، فرماندار شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم و ضرورت فعالیت بازرسین در شهرستان‌های استان تهران، اظهار داشت: مسئولین بازرسی چشم بینای مسئولین به شمار می رودند و نقش حساسی را بر عهده دارند.

وی در ادامه با اشاره به ثمربخش بودن بازرسی‌ها در زمان حرکت در چهارچوب قوانین تعیین شده، تصریح کرد: می بایست بازرسی‌ها به صورت علمی، برنامه‌ریزی شده، دقیق و بدون حب و بغض صورت پذیرد تا نتایج مثبت آن قابل رویت باشد.

سلیمان‌پور همچنین در رابطه با موضوع فساد اداریو ضرورت مبارزه با آن در تمامی شهرها و شهرستان‌های کشور، اذعان داشت: کمیته ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد در شهرستان بهارستان تشکیل خواهد شد تا با فساد موجود در برخی ادارات این شهرستان مبارزه شود.

لازم به ذکر است که درپایان این همایش، کارگاه آموزشی قانون مبارزه با فساد اداری برای حاضرین در همایش برگزار گردید و پس از اتمام این کارگاه آموزشی، به سئوالات شرکت‌کنندگان پیرامون موضوعات مطرح شده و بحث مبارزه با فساد اداری توسط کارشناسان حاضر در مراسم، پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.