همایش رأی اولی‌ها در بهارستان برگزار گردید

همایش رأی اولی‌ها با حضور دانش آموزان دختر در دو بخش بوستان و گلستان شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همایش رأی اولی‌ها با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، مدیران آموزش و پرورش نواحی یک و دو شهرستان، بخشداران بخش‌های بوستان و گلستان، اعضای شوراهای اسلامی شهرها و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی به صورت جداگانه در دو بخش بوستان و گلستان برگزار گردید.

گفتنی است که این همایش که به شکل جداگانه در دو بخش این شهرستان برگزار شد میزبان دانش آموزان دختر نواحی یک و دو بهارستان بود که در این دوره از انتخابات رأی اولی می باشند و به نوعی اولین تاثیر خود را در آینده کشور خواهند گذاشت‌.

همایش مذکور با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در ادامه فرماندار شهرستان بهارستان برای حاضرین در مراسم در رابطه با لزوم شرکت در انتخابات و اهمیت این رویداد مهم سخنرانی کرد.

وی همچنین باتاکید بر اینکه حضور جوانان در عرصه‌های سیاسی و ملی نشان از پشتیبانی و حمایت از نظام و انقلاب است، خاطرنشان کرد: جوانان کشور و به ویژه جوانان بهارستانی در تشییع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور خود اعلام کردند که راه شهیدان ادامه خواهند داد و این انقلاب ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است که اجرای گروه سرود دانش آموزان دختر بهارستانی و همچنین تقدیر از دانش آموزان و معلمان نمونه شهرستان از جمله نکات قابل توجه همایش رأی اولی‌ها در دو بخش بوستان و گلستان شهرستان بهارستان به شمار می رود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.