همایش بصیرت عاشورایی در بهارستان برگزار گردید/ بصیرت لزوم حفظ جامعه از گمراهی

همایش بصیرت عاشورایی با حضور مسئولین شهرستانی، خانواده‌های شهدا و فرماندهان دوران دفاع مقدس در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با هفته دفاع مقدس، همایش بصیرت عاشورایی با حضور سردار حبیبی از فرماندهان دفاع مقدس، علامی بخشدار بخش گلستان، پرچگانی شهردار شهرگلستان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در سالن اجتماعات سازمان آتش‌نشانی گلستان برگزار گردید.

گفتنی است که این همایش با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در ادامه رحیم پرچگانی علاوه‌بر خیرمقدم گفتن به حاضرین، برای آن‌ها سخنرانی کرد.

همچنین در ادامه همایش بصیرت عاشورایی که خانواده معزز شهدا نیز در آن حضور داشتند، سردار حبیبی با برشمردن نشانه‌های بصیرت، اذعان داشت: بدون تردید بصیرت راه نجات امت از ضلالت می باشد و جهالت نقطه مقابل بصیرت به شمار می رود.

وی همچنین با بیان اینکه سلاح ما در عرصه جنگ نرم بصیرت است، تصریح کرد: این موضوع به ما کمک می کند تا دچار فتنه نشویم و مطمئناً اگر بصیرت نباشد ریزش‌ها در جامعه اتفاق خواهد افتاد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس باتاکید بر لزوم داشتن روحیه جهادی برای رسیدن به بصیرت، گفت: اگر بصیرت نباشد عاقبت به شر خواهیم شد و بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب ما هرچه آبرو داریم از شهادت است و ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد.

وی درپایان باتوجه به اهمیت الگو برداری از شهدا و راه آن، خاطرنشان کرد: ما می بایست دچار روزمرگی‌ها و همچنین دنیا طلبی نشویم که مصداق آن شهدا می باشند که از همه چیز و زندگی خود گذشته و الگو، نمونه و زبانزد کشور شدند.

لازم به ذکر است که درپایان همایش بصیرت عاشورایی از خانواده‌های شهدا شهرستان بهارستان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.