همایش بازآموزی قوانین و مقررات رانندگی در بهارستان برگزار شد+ تصاویر

همایش بازآموزی قوانین و مقررات رانندگی به همت پلیس راهور شهرستان بهارستان دراین شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همایش بازآموزی قوانین و مقررات رانندگی برای رانندگان و فعالان حمل و نقل عمومی در شهرستان بهارستان توسط پلیس راهور شهرستان بهارستان، با حضور فرماندهان انتظامی و راهور شهرستان، رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی، مسئولین واحدهای حمل و نقل و ترافیک شهرداری‌های گلستان، نسیم شهر و صالحیه در سالن اجتماعات آتش نشانی شهرداری گلستان برگزار شد.

این همایش با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و در ادامه مراسم آموزش‌هایی در رابطه با قوانین گذشته و تغییر یافته راهنمایی و رانندگی توسط کارشناسان مربوطه به حاضرین در مراسم به منظور بهبود شرایط رانندگان شهری داده شد.

همچنین در این مراسم رئیس پلیس راهور سهرستان بهارستان برای شرکت کنندگان در مراسم سخنرانی کرد و علاوه‌بر تاکید بر لزوم به‌روز شدن و یادآوری متدوام قوانین راهنمایی و رانندگی برای رانندگان، اظهار داشت: اطلاع و تسلط رانندگان حمل و نقل شهری بر قوانین راهنمایی و رانندگی تاثیر به‌سزایی در کاهش ترافیک به ویژه در جاده ساوه خواهد شد.

گفتنی است که این همایش به دلیل حضور در هفته نیروی انتظامی برگزار شد که به دلیل اهمیت برگزاری و فعالیت در این زمینه قول تداوم این برنامه‌ها در سطح شهرستان بهارستان توسط پلیس راهور شهرستان داده شد، چرا که اینگونه طرح‌ها به گسترش و رشد فرهنگ رعایت نکات ایمنی و کاهش تصادفات کمک شایانی خواهد کرد.

در پایان این همایش، قوانین مربوط به حمل و نقل عمومی بازگویی و همچنین از برخی رانندگان تاکسی، سرویس‌های مدارس و مربیان آموزش رانندگی نمونه در سطح بهارستان تقدیر تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.