همایش آموزشی برای مدیران باشگاه‌های ورزشی در بهارستان برگزار گردید

همایش آموزشی برای مدیران باشگاه‌های ورزشی در جهت حفظ بهداشت اماکن ورزش سطح بهارستان در بخش گلستان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همایش آموزشی برای مدیران باشگاه‌های ورزشی با حضور مربیان و مدیران باشگاه‌های سطح شهرستان و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان در این شهرستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، همایش مذکور به وسیله شبکه بهداشت و درمان بهارستان با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان به جهت ارائه آموزش‌ها و ذکر نکات بهداشتی که می بایست در باشگاه‌ها رعایت شود، صبح امروز در سالن شهید مطهری شهرگلستان برگزار شد.

احمدی کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در این همایش با تاکید بر اهمیت رعایت نکات بهداشتی در باشگاه‌های سطح شهرستان، اذعان داشت: ضد عفونی و گندزدایی وسایل و محل باشگاه از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد که نیازمند آموزش‌های مبسوط و موجری می باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه روزانه  تعداد زیادی ورزشکار و ورزش دوست از این اماکن استفاده می کنن، تصریح کرد: بهداشت باشگاه‌های ورزشی به مجموعه شرایطی کمی و کیفی اطلاق می گردد که عدم رعایت این نکات می تواند موجب بروز بیماری‌های انگلی، پوستی و عفونی در بین ورزشکاران شود.

کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان در بخش دیگری از سخنرانی خود به نحوه ضدعفونی کردن و پاکسازی وسایل ورزشی، محیط باشگاه و سلامت مواد غذایی مورد مصرف در باشگاه‌ها اشاره کرد و هر یک از این موارد را به صورت جداگانه و با جزئیات لازم برای حاضرین در همایش توضیح داد.

لازم به ذکر است که درپایان این همایش آموزشی، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به سئوالات حضار پیرامون موضوع برگزاری همایش پاسخ دادند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.