هفت واحد صنفی تهیه و توزیع مواد غذایی در بهارستان پلمب شد

تعداد ۷ واحد صنفی تهیه و توزیع غذا به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان پلمب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در راستای اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی تهیه و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان بهارستان ۷ واحد صنفی متخلف شناسایی و با اخذ دستور مقام قضائی پلمب گردید‌.

بنابر این گزارش، در راستای نظارت‌های مستمر و پیگیری‌های صورت گرفته توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در طول دو روز گذشته، ۷ واحد صنفی دارای تخلفات بهداشتی شامل۴ واحد نانوایی، ۱ واحد رستوران سنتی، ۱  واحد تهیه غذا و ۱ واحد خوار و بار فروشی پلمب گردیدند.

بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان با هدف بهبود و ارتقاء سطح سلامت شهروندان بهارستانی با جدیت کامل بر تمامی واحدهای تحت پوشش نظارت مستمر دارند و در صورت شناسایی واحدهای متخلف برابر مقررات و قوانین و بدون هیچگونه تعارفی با متخلفان برخورد صورت می گیرد.

گفتنی است که این نظارت‌ها با همکاری دیگر ادارات و دستگاه‌های شهرستانی ادامه‌دار می باشد و با هرگونه تخلف پس از ابلاغ اخطاریه‌های لازم، مطابق قانون برخورد صورت می گیرد.

دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با اشاره به پلمب واحدهای صنفی متخلف، خاطرنشان کرد: شهروندان بهارستانی می توانند در صورت رویت هرگونه تخلف بهداشتی در واحدهای صنفی سطح شهرستان، با سامانه رسیدگی به شکایات ۱۹۰ تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به رسیدگی به موضوع مذکور توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان اقدام شود.

وی همچنین باتاکید بر لزوم برخورد با واحدهای صنفی متخلف به ویژه صنف‌های مرتبط با تهیه و توزیع مواد غذایی، افزود: رعایت بهداشت و نکات تعیین شده برای تولیدات هریک از آن‌ها تاثیر به سزایی در سلامت جامعه و شهروندان دارد و بابد مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.