معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان:

هفته فرهنگی آذرماه سال جاری در بهارستان برگزار می شود

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان گفت: در راستای احیای مجدد رسوم و فرهنگ‌های قرار گرفته تحت تاثیر دنیای مدرن، آذرماه سال جاری هفته فرهنگی در شهرستان بهارستان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان با اشاره به اهمیت برگزاری هفته فرهنگی در سطح شهرستان، بیان داشت: برگزاری هفته فرهنگی و برنامه‌های مختلف در طول این هفته می بایست به احیا مجدد رسوم و فرهنگ‌هایی که تحت تاثیر دنیای مدرن و سبک زندگی جدید قرار گرفته است، منتهی شود.
وی در ادامه به برگزاری نشست ستاد فرهنگی شهرستان بهارستان در محل فرمانداری اشاره کرد و گفت: برگزاری هفته فرهنگی در شهرستان‌های مختلف یک اقدام ارزشمند و مهم به شمار می رود که می تواند به شناساندن ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان در عرصه فرهنگی و هنری کمک کند.

موسوی همچنین در رابطه با لزوم  بهره‌گیری از این فرصت و ضرورت استفاده مناسب از آن، تبیین کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان بهارستان وظیفه دارند تا برای برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های هفته فرهنگی مشارکت کنند.

وی با بیان اهداف و ثمرات مختلف برگزاری هفته فرهنگی در حوزه فرهنگ و هنر بهارستان، اذعان داشت: علاوه‌بر ثمرات فرهنگی، برگزاری این هفته در تقویت نشاط اجتماعی شهروندان بهارستانی نیز موثر خواهد بود.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان با ابراز امیدواری نسبت به پتانسیل‌های شهرستان در برگزاری این هفته، تصریح کرد: بهارستان با برخورداری از خرده فرهنگ‌های متنوع قابلیت‌های فراوانی در عرصه فرهنگی دارد که در هویت بخشی به شهرستان و شهروندان آن تاثیر به سزایی دارد.

وی درپایان باتوجه به جزئیات برگزاری هفته فرهنگی شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: این هفته از سوم تا نهم آذرماه سال جاری همزمان با ایام ولادت رسول اکرم (ص) و هفته وحدت و هفته بسیج برگزار در سطح شهرستان برگزار می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.