هسته‌های مردمی در جهت مبارزه با کرونا تشکیل می شود/ تلاش همگانی برای توقف کرونا در بهارستان

هسته‌های مردمی با هدف مبارزه با ویروس کرونا و زیر نظر بخشداری‌های شهرستان بهارستان در ۶۱ نقطه این شهرستان تشکیل می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، به منظور سازماندهی بهتر اقدامات برای مقابله با ویروس کرونا و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت اقشار مختلف مردم در این خصوص، هسته‌های مردمی با حضور معتمدین و چهره‌های ذینفوذ محلات، بسیجیان، مساجد، هیئات مذهبی، نیروی انتظامی و عوامل شبکه بهداشت و درمان در ۶۱ نقطه شهرستان تشکیل می شود.

بنابراین گزارش، این هسته‌های مردمی با محوریت بخشداری‌های گلستان و بوستان شکل می گیرد و در قالب آن اقداماتی نظیر گندزدایی محلات، توزیع اقلام پزشکی و بهداشتی و … با تمرکز بهتر و بیشتر انجام خواهد شد که معتمدین محلات شهرستان بهارستان مختلف برای همکاری با این طرح مردم محور می توانند به بخشداری‌های گلستان و بوستان مراجعه نمایند.

البته گفتنی است که درحال حاضر نیز شهروندان بهارستانی درحال تلاش‌های گروهی برای مبارزه با کرونا می باشند و هرکدام در حد توان در این راستا تلاش می کنند که در این میان جوانان نقش قابل توجهی را ایفا می کنند.

گروه‌های جوانان متعهد، تحصیل کرده، بابصیرت و بسیجی شهرستان بهارستان شب‌ها با لباس‌های مناسب اقدام به گندزدایی و ضدعفونی محله‌های خود می کنند تا به روند مبارزه با این بیماری و کنترل آن کمک نمایند.

همچنین بسیاری از اقشار جامعه با خرید و توزیع رایگان اقلام بهداشتی نظیر ماسک و دستکش سعی در همکاری با مسئولین و گام برداشتن در جهت مبارزه با این ویروس دارند.

درپایان لازم به ذکر است که گرچه بی‌توجهی‌هایی توسط برخی از شهروندان به نکات بهداشتی صورت گرفته است اما این روزها در شهرستان بهارستان تمامی مردم به جهت مبارزه با ویروس کرونا در تلاش می باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.