فرمانده سپاه شهرستان بهارستان:

هرگونه احتکار در بهارستان از چشمان تیزبین نیروهای بسیج و سپاه دور نخواهد ماند/ مسئولان قدر مردم را بدانند

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان گفت: راه مقابله با تحریم و احتکار، خرید کالا نمی باشد بلکه با مدیریت مصرف می توان از سودجویی سودجویان جلوگیری کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان بهارستان در جمع نیروهای اطلاعاتی بسیج و سپاه با اعلام اینکه هرگونه احتکار نباید از چشمان تیزبین این نیروها دور باشد، بیان داشت: طبق هماهنگی صورت گرفته در شهرستان بهارستان با هرگونه احتکار برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به خود احتکاری برخی از افراد جامعه، تبیین کرد: ظاهراً بعضی از افراد فراموش کرده‌اند که بنی آدم اعضای یکدیگرند و به یاد ندارند که ما همان مردمانی می باشیم که در دوران دفاع مقدس از جان خود برای حفظ انقلاب، کشور و مردممان می گذشتیم.

سلیمانی باتاکید بر اینکه ملت ایران در سخت‌ترین شرایط جنگی با رعایت، گذشت و ایثار کشور را از دشوارترین شرایط نجات دادند، گفت: ما باید باور کنیم که امروز هم در جنگ می باشیم و اگر این مهم را بپذریم، می بایست همانند دوران دفاع مقدس عمل نماییم.

وی همچنین از همکاری و صبر مردم تقدیر و تشکر کرد و اذعان داشت: از مسئولان مربوطه می خواهم تا قدر این مردم نجیب را بدانند، چراکه بنا به گفته امام خمینی (ره) این مردم از مردم دوران پیامبر اکرم (ص) نیز بهتر می باشند و در چهار دهه از انقلاب اسلامی این را ثابت کرده‌اند.

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان به تلاش سپاه و بسیج برای خدمت به مردم اشاره کرد و عنوان داشت: ما از مردم می باشیم و در کنار مردم خواهیم ماند و از این بهترین ارزش انقلاب دفاع خواهیم کرد.

وی درپایان باتوجه به موضوع خریدهای زیاد مردم در زمان افزایش قیمت‌ها، خاطرنشان کرد: راه مقابله با تحریم و احتکار، خرید کالا نمی باشد بلکه مردم با مدیریت مصرف می توانند از سودجویی محتکران و سودجویان جلوگیری نمایند.

درپایان لازم به ذکر است که شهروندان می توانند محتکران و انبارهایی که مشکوک به دپو اقلام مختلف است را به سامانه ۱۱۴ اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.