معاون اداری، مالی و برنامه‌ریزی فرمانداری بهارستان:

هدف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی است

معاون اداری، مالی و برنامه‌ریزی فرمانداری بهارستان گفت: هدف اصلی تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بهارستان، حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی و تحقق این مهم می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیف‌الله علامی معاون اداری، مالی و برنامه‌ریزی فرمانداری شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بهارستان، اظهار داشت: باتوجه به تاکید محمد حسین مقیمی استاندار تهران برای رفع موانع تولید، اطلاعات واحدهای صنعتی فعال، نیمه فعال، غیرفعال و نیمه ساخت شهرستان احصا گردیده است.
وی در ادامه با تشریح وظایف این کارگروه و اهمیت رسیدگی به آن‌ها، تصریح کرد: می بایست در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین کارگروه‌های ستاد اقتصاد مقاومتی است مشکلات موجود در واحدهای تولیدی را به منظور بهبود شرایط اقتصادی مرتفع سازیم.
علامی همچنین در خصوص شرایط اقتصادی و تولیدی شهرستان بهارستان، گفت: بهارستان از پتانسیل‌های تولید بالایی برخوردار است و تولیدکنندگان بهارستانی با حرکت در چهارچوب قوانین و مقررات می توانند به خوبی از پتانسیل‌های تولیدی شهرستان در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی استفاد نمایند.
وی باتاکید براینکه مسئولان بهارستانی باید در راستای رفع مشکلات و موانع موجود بر سر راه تولید همکاری کنند، بیان داشت: رفع مشکلات و موانع موجود در گرو همکاری همه جانبه می باشد، چراکه پیشرفت و آبادانی شهرستان بهارستان و حرکت در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران وظیفه تمام مسئولان و مردم می باشد.
معاون اداری، مالی و برنامه‌ریزی فرمانداری شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه نتایج مفیدی در جلسه برگزار شده حاصل شد، خاطرنشان کرد: در طول این جلسه مسائل و مشکلات چند واحد تولیدی شهرستان بررسی و درباره رفع آن‌ها چاره اندیشی و تصمیم گیری شد، تا به این شکل از متوقف شدن فعالیت واحدهای تولیدی در سطح بهارستان جلوگیری شود.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.