سرپرست شهرداری شهرگلستان:

هدف شهرداری توسعه همه جانبه شهر است/ از نظرات کارشناسان و نخبگان شهرگلستان استقبال می شود

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: هدف اصلی برگزاری جلسه‌های هم اندیشی توسعه همه جانبه شهرگلستان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات و موانع موجود در اجرای پروژه‌های عمرانی مجموعه مدیریت شهری شهرگلستان با حضور علیرضا عرب سرپرست شهرداری گلستان، معاون فنی و عمرانی شهرداری و مهندسین ناظر این اداره در سالن اجتماعات برگزار گردید.

علیرضا عرب در حاشیه این جلسه با بیان اینکه تصمیمات موثری در طول این جلسه اخذ شده است، اظهار داشت: هدف اصلی این جلسه بررسی جزئیات فنی و ارائه راهکارهای لازم جهت رفع موانع موجود در اجرای پروژه‌ها بود.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه فعالیت‌های شهرداری برپایه توسعه یکدست و همزمان شهرگلستان است، تصریح کرد: شهرداری گلستان با هدف توسعه همه جانبه شهر نسبت به تعریف و اجرای پروژه‌ها در محلات مختلف اهتمام دارد.

سرپرست شهرداری شهرگلستان همچنین در رابطه با فعالیت‌های شهرداری در سطح شهر، بیان داشت: پروژه‌های مختلف عمرانی، رفاهی، خدماتی و ورزشی در شهرگلستان در حال اجرا می باشد که از جمله آن‌ها می توان به پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح و زیر گذر سه راهی آدران، آسفالت، جدولگذاری و پیاده رو سازی گسترده معابر شهری، مجموعه ورزشی و استخر قلعه‌میر، پایان مطالعات زیرگذر و میدان ورودی شهر از سمت اسلامشهر و چندین پروژه نیمه کاره دیگر اشاره کرد.

وی به اهمیت اجرای سریع و  دقیق پروژه‌های شهری اشاره کرد و گفت: در جلسه برگزار شده هماهنگی و هم‌اندیشی لازم حهت بررسی رفع موانع موجود در جهت اجرای سریع و دقیق پروژه‌ها اتخاذ و مهندسین ناظر علاوه‌بر ارائه گزارش عملکرد، نظرات خود را در خصوص موضوع یاد شده ابراز کردند.

علیرضا عرب درپایان باتوجه به استقبال از دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسان، نخبگان و صاحب نظران شهر، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان گلستانی در جهت اجرای هر چه بهتر پروژه‌ها و ارائه خدمات بهینه می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.