امام جمعه بخش گلستان:

هدف دشمنان ایجاد بی‌اعتمادی در بین مردم است/ شرکت در انتخابات یک وظیفه می باشد

امام جمعه بخش گلستان گفت: بدون تردید شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح و شایسته یک وظیفه همگانی است که باید مورد توجه مردم قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به اینکه نظام، نظام اسلامی است، عنوان داشت: در این بین چند نفری هم دزد و کم کار و… داریم اما دلیل نمی شود که این صفت را به تمامی مسئولین نسبت دهیم، چراکه این خواسته دشمنان می باشد و هدف اصلی آن‌ها بی‌اعتماد کردن مردم به ویژه جوانان می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر جایز نبودن سکوت در برخی موارد، تصریح کرد: اگر دیدید که نظام، انقلاب و همه مسئولین را زیر سئوال می برند نباید سکوت کنیم چراکه سکوت در چنین شرایطی گناه و اشتباه می باشد و باید از انقلاب و نظام دفاع کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با نزدیکی سنت اعتکاف، اذعان داشت: نسبت به اعتکاف این سنت الهی نباید کم توجه باشیم و می بایست هرکسی که می تواند در این مراسم شرکت نماید.

وی همچنین به وصیت نامه سردار شهید قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: این شهید بزرگوار در وصیت نامه خود می گوید که خدایا دستانم خالی می باشد و باید توجه داشت که این وصیت نامه توسط کسی نوشته شده که چهل سال برای نظام، انقلاب، اسلام و مردم زحمت کشیده و تلاش کرده است.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به اینکه امروز روز انتخابات است، خاطرنشان کرد: شرکت در انتخابات و به ویژه انتخاب اصلح یک وظیفه و بنا به گفته مقام معظم رهبری یک جهاد می باشد که نباید نسبت به آن بی‌توجه باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.