بخشدار بخش بوستان:

هدف برگزاری هفته فرهنگی در بهارستان ایجاد شور و نشاط در جامعه است

بخشدار بخش بوستان گفت: باتوجه به شرایط اقتصادی نامناسب شهروندان، برگزاری هفته فرهنگی و برنامه‌های متنوع می تواند شور و نشاط را در جامعه تقویت و آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدمحسن موسوی بخشدار بوستان با اشاره به برگزاری نخستین نشست کمیته روستایی و عشایری ستاد فرهنگی و اجتماعی مدیریت و سازماندهی آسیب‌های اجتماعی شهرستان بهارستان، بیان داشت: در طول نشست مذکور به تصمیمات فرمانداری شهرستان برای برگزاری برنامه‌های فاخر در هفته فرهنگی شهرستان رسیدگی شد.

وی در ادامه با بیان اینکه برنامه هفته فرهنگی برای اولین بار در سال جاری در منطقه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: تلاشمان بر این است تا علاوه‌بر بهره‌گیری از تجربیات موفق در این حوزه و همچنین مشارکت دادن آحاد مختلف مردم،  برنامه‌های خوب، ابتکاری و تاثیرگذار متناسب با سلایق شهروندان بهارستانی اجرا کنیم.

موسوی در رابطه با اهداف برگزاری هفته فرهنگی در شهرستان بهارستان، عنوان داشت: ایجاد امید و نشاط در مردم از جمله اهداف برنامه‌های هفته فرهنگیدر بهارستان به شمار می رود، چراکه امروز شرایط  اقتصادی کشور به گونه‌ی می باشد که تمام مسئولین باید خدمت به مردم، رفع مشکلات موجود و ایجاد شور و نشاط در جامعه را سرلوحه و در دستورکار برنامه‌های خود قرار دهند.

وی همچنین به برگزاری جشنواره فرهنگی اجتماعی روستاهای بخش بوستان اشاره کرد و گفت: این جشنواره، یک برنامه فاخر فرهنگی کمیته روستایی و عشایری به شمار می رود که با هدف ایجاد شور و نشاط  و همچنین کاهش آسیب‌های اجتماعی در روستاهای بخش بوستان برگزار می شود.

بخشدار بخش بوستان درپایان باتوجه به جزئیات برگزاری جشنواره مذکور، افزود: در جشنواره فرهنگی اجتماعی روستاهای بخش بوستان تلاش خواهیم کرد، با برگزاری برنامه‌های متنوعی نظیر جنگ شادی، تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، نخبگان، فعالان فرهنگی و هنری بخش بوستان، اجرای موسیقی زنده، نمایشگاه عکس، نمایش فیلم کوتاه، نمایشگاه توانمندی‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری روستاییان، کارگاه نقاشی و بازی‌های بومی – محلی به سمت اجتماعی کردن شناخت آسیب‌ها، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و اصلاح الگوهای مصرف و … گام برداریم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.