رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

هدف از برپایی غرفه سلامت ترویج سبک زندگی سلامت محور بود

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: برنامه‌های متنوع آموزشی، درمانی، بهداشتی و تفریحی به جهت ترویج سبک زندگی سلامت محور در غرفه سلامت شهرستان بهارستان به مراجعین ارائه گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری غرفه سلامت بهارستان، بیان داشت: در این غرفه، خلاصه‌ای از دستاوردهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان به صورت کتاب و تیزر به نمایش عموم گذاشته شد.

وی در ادامه با بیان اینکه برخی خدمات درمانی و بهداشتی نیز در این غرفه به بازدیدکنندگان ارائه گردید، تشریح کرد: در غرفه سلامت شهرستان بهارستان مفاهیم آموزشی در حوزه سلامت توسط مردان نقره‌ای در غالب پمفلت به مراجیعن ارائه گردید و همچنین در این غرفه به بازدیدکنندگان خدمات اسپیرومتری و تعیین گروه‌های خونی به صورت رایگان ارائه گردید.

دمیریان با ابراز رضایت از فعالیت‌های غرفه سلامت بهارستان، اظهار داشت: دکتر ناصری‌پور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و دکتر عبادی‌فرد آذر معاون بهداشتی ایشان و معاون بهداشت و معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت از خدمات ارائه شده توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در غرفه دهکده سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدید نمودند.

وی همچنین به اهداف برپایی غرفه سلامت شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: هدف ما در غرفه شبکه بهداشت و درمان بهارستان ترویج سبک زندگی سلامت محور بود که به هر یک مراجعه‌کنندگان یک عدد سیب به صورت نماد تغذیه سالم تقدیم گردید.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به برنامه‌های متنوع شبکه بهداشت و درمان بهارستان در غرفه سلامت، افزود: اهدا گلدان گل ویژه تهیه شده توسط دست پرسنل شبکه بهداشت در قالب پکیج به همراه سایر هدایا و همچنین کشیدن تصاویر مراجعه‌کنندگان در قالبت کاریکاتور به صورت رایگان توسط کاریکاتوریست حاضر در غرفه از جمله برنامه‌های اجرا شده در غرفه سلامت بهارستان بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.