فرمانده سپاه شهرستان بهارستان:

اعتماد به جوانان باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان گفت: همانگونه رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کرده‌اند، مسئولان باید به جوانان کشور اعتماد کنند و آن‌ها را برای انجام کارهای بزرگ حمایت نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرسان بهارستان با ابراز رضایت از حضور بسیجیان شهرستان بهارستان در گردهمایی بسیجیان استان تهران، بیان داشت: حضور پرشور و بی‌نظیر بسیجیان بهارستانی در این مراسم که بازتاب خوبی نیز داشت، لایق تقدیر و تشکر می باشد.

وی در ادامه بابیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب می بایست سرلوحه و سرمشق مسئولان، جوانان و مردم برای ادامه مسیر انقلاب باشد، تصریح کرد: اعتماد به جوانان از جمله نکات اصلی سخنرانی مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان استان تهران بود، که نشان از اهمیت این موضوع دارد چراکه ایشان، جوانان را راه حل مشکل کشور دانستند.

سلیمانی در رابطه با دلایل این سخن مقام معظم رهبری در خصوص جوانان، عنوان داشت: جوانان ایرانی امروز با انگیزه‌تر و پرشورتر از گذشته آماده انجام کارهای بزرگ می باشند و اگر کشور به سمت جوان‌گرایی و اعتماد هرچه بیشتر به جوانان پیش برود مطمئناً قشر جوان تمامی مشکلات راه رفع خواهد کرد، همانگونه که در گذشته این موضوع را به اثبات رسانده‌اند.

وی همچنین به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «تحریم را شکست خواهیم داد» اشاره کرد و گفت: هنوز ۲۴ ساعت از سخنرانی مقام معظم رهبری نگذشته بود که دیوان لاهه به لغو تحریم‌های دارویی، غذایی و هواپیمایی آمریکا علیه ایران رای داد، که نشان از بصیرت رهبری دارد و مطمئناً اگر از فرمایشات ایشان پیروی کنیم، در مسیر پیشرفت و پیروزی قرار خواهیم گرفت.

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به حضور هزاران بسیجی در استادیوم آزادی برای دیدار با رهبر معظم انقلاب، افزود: اینکه اغلب بسیجیان حاضر در ورزشگاه آزادی از قشر جوان بودند، نشان از این دارد که جوانان ما به انقلاب و ولایت فقیه اعتقاد راسخ دارند و با حمایت مسئولان، می توانند گام‌های بزرگی برای کشور بردارند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.