دادستان عمومی و انقلاب بهارستان:

نیروی قضایی و نیروی اداری دادگستری‌ و دادسراهای بهارستان نیاز به تقویت دارند/ شلوغی و بی‌نظمی، چالش دستگاه قضایی بهارستان است

دادستان عمومی و انقلاب بهارستان گفت: طبق چارت تعیین شده جهت نیروی کار در شهرستان بهارستان، هم نیروی قضایی و هم نیروی اداری نیاز به تقویت دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا صادقی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان در رابطه با چالش‌های دستگاه قضایی شهرستان، عنوان داشت: شلوغی کار و عدم دقت در ابلاغیه‌ها از عوامل به وجود آورنده مشکل و معضلات عدیده برای مردم بهارستان می باشد، که به نوعی چالش دستگاه قضایی شهرستان به شمار می رود.

وی در ادامه با اشاره به تدابیر انجام شده برای رفع مشکل مذکور، تشریح کرد: این بی نظمی‌ها سبب شده بود که بسیاری از پرونده‌های شهروندان و مراجعین وجود نداشته باشد و خوشبختانه با راه اندازی سامانه از ادامه این بی‌نظمی‌ها و بروز مشکلات برای مردم جلوگیری به عمل آمد.

صادقی همچنین وجود و تردد دلال‌ها در دادگستری و دادسراهای سطح شهرستان را معضل دیگر بهارستان دانست و بیان داشت: با تعداد زیادی از این افراد و دلالان مواجه می باشیم، که وارد دادسرا می شوند.

وی به ایجاد بار ترافیکی شدید در دادسرا توسط دلالان اشاره کرد و اظهار داشت: گرچه این افرد باعث شلوغی و ایجاد بار ترافیکی می شوند اما تمهیدات برای این افراد در نظر گرفته شده است و نیازی به نگرانی در این باره نیست.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه در بهارستان هم نیروی قضایی و هم نیروی اداری نیاز به تقویت دارند، افزود: طبق چارت تعیین شده جهت نیروی کار در این منطقه ۹۷ نفر است، اما از این تعداد فقط ۴۰ نفر مشغول به کار می باشند و این ۴۰ نفر برای یک جمعیت ۲۰۰ هزار نفری مناسب است نه جمعیت ۷۰۰ هزار نفری بهارستان که جای تاسف دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.