رئیس شواری اسلامی شهرگلستان:

نیروی انتظامی تجلی خدمت صادقانه و بدون چشم داشت است

رئیس شواری اسلامی شهرگلستان گفت: فعالیت گمنامانه مأموران نیروی انتظامی تجلی خدمت صادقانه و بدون چشم داشت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس جهان‌تاب رئیس شواری اسلامی شهرگلستان به آغاز هفته نیروی انتظامی اشاره کرد و علاوه‌بر تبریک این روز به نیروی انتظامی شهرستان بهارستان، گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای تجلیل از بزرگمردان جان برکفی است که بدون شک کار و تلاش و خستگی ناپذیری و ایثار بی وقفه آنان زمینه‌ساز سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی می باشد.

وی همچنین هفته نیروی انتظامی را یادآور تلاش و مجاهدت‌های مرزبانان جمهووری اسلامی دانست و اظهار داشت: طلب حیات طیبه در گمنامی و بی‌نشانی است، و مأموران نیروی انتظامی اندیشه ناب خود را با عشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق درآمیخته‌اند و بی‌اعتنا به رنگ و لعاب دنیا، توشه معنوی خود را با فداکاری پر کرده‌اند، و در عین گمنامی سرمشق و الگوی بسیاری از نوجوانان و جوانان هستند.

جهان‌تاب باتاکید بر فداکاری‌ها و ایثار بدون چشم داشت مأموران نیروی انتظامی، تبیین کرد: نیروی انتظامی در واقع تجلی خدمت و تلاش صادقانه فرزندان ملت بزرگ ایران می باشد که بسیاری از افراد می بایست از آن الگو بگیرند.

وی همچنین با اشاره به تاثیر کار نیروی انتظامی بر روی بهبود شرایط کار سایر ادارات، اذعان داشت: بدون شک، پیشرفت، تعالی و رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش می خواهد تا در سایه این امنیت، فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می کند.

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به تلاش‌ها و فعالیت‌های نیروی انتظامی شهرستان بهارستان، افزود: از طرف خود و همکارانم این هفته را محضر فرماندهی معظم کل قوا و همچنین فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بهارستان تبریک عرض می نمایم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.