فرمانده نیروی انتظامی بهارستان:

نیروی انتظامی برای برقراری امنیت به صورت شبانه روزی تلاش می کند

فرمانده نیروی انتظامی بهارستان گفت: نیروی انتظامی بهارستان با تلاش شبانه روزی خود، منطقه را برای سارقان و متخلفان ناامن کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نجات‌اله چنگیزخانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر تلاش نیروی انتظامی بهارستان در راستای ایجاد امنیت برای شهروندان، اذعان داشت: در همین راستا سارقان حرفه‌ای منازل در سطح شهرستان شناسایی و با تلاش نیروهای پلیس دستگیر شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه اجازه عرض اندام متخلفین نخواهیم نخواهند، تصریح کرد: در راستا گسترش امنیت در سطح منطقه ۴ سارق حرفه‌ای منزل در شهرستان بهارستان توسط نیروی انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضائی گردیدند.

چنگیزخانی در رابطه با وصعیت فعلی شهرستان، اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی و همچنین هوشیاری نیروی انتظامی، بهارستان برای متخلفینی که چشم به اموال مردم دوخته ناامن شده است و تلاش‌های پلیس جهت ارتقاء روز افزون امنیت شهروندان ادامه‌دار خواهد بود.

وی همچنین به جزئیات دستگیری ۴ سارق مذکور در شهرستان بهارستان اشاره کرد و افزود: شناسایی ۴ فرد سارق حرفه‌ای منازل که توسط پلیس بهارستان دستگیر شدند، منجر به کشف ۱۵ فقره سرقت اموال مردم گردید.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید آثار و نتایج فعالیت‌های نیروی انتظامی در سطح شهرستان بهارستان به روشنی قابل مشاهده می باشد اما همچنان ابراز نارضایتی‌هایی از سوی شهروندان بهارستانی در خصوص ناامنی برخی محله‌ها یا پارک‌ها و بوستان‌ها شنیده می شود که امید است با تلاش پلیس بهارستان این نارضایتی‌ها نیز مرتفع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.