امام جمعه بخش گلستان:

نیروی انتظامی با مزاحمت برای نوامیس مردم مقابله کند/ موضوع حجاب نباید مورد کم توجهی قرار بگیرد

امام جمعه بخش گلستان گفت: نیروی انتظامی شهرستان بهارستان باید با مزاحمت ارازل و اوباش در مقابل مدارس دخترانه به شکل جدی مقابله نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان با تسلیت فرار رسیدن سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) ، بیان داشت: امام حسن عسکری زمینه امامت فرزند بزرگوارش امام زمان (عج) را فراهم کردند و کار حضرت کاری گسترده و عظیم بود و به برکت همین تلاش امامان معصوم شیعه نه تنها سقوط نکرد بلکه روز به روز مقتدرتر شد و امروز هم به عنوان یک مکتب تاثیر گزار در دنیا مطرح است.

وی در ادامه به هفته وقف نیز اشاره کرد و گفت: باید توجه داشت که حفظ موقوفات جزو الزامات جامعه امروز می باشد و می بایست مورد توجه و عنایت ویژه مسئولین مربوطه قرار بگیرد تا در این زمینه مشکلی ایجاد نشود.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با اهمیت مبارزه با معضل بی‌حجابی در جامعه، تصریح کرد: نباید با این معضل منفعلانه برخورد کرد و همانگونه که با فقر و دشمنان مبارزه می کنیم می بایست همانگونه هم با بدحجابی مبارزه کرد تا مبادا قضیه تلخ آندلس تکرار شود.

وی همچنین باتاکید بر نقش مسئولین ادارات و ارگان‌ها در این خصوص، اظهار داشت: دولت، مجلس و اصناف نیز باید زمینه‌های لازم در جهت ارائه پوشش‌های اسلامی و مقابله با تولید و پخش لباس‌های نامتعارف را در دستور کارشان قرار دهند و کارهای فرهنگی لازم نیز می بایست در راستای ترویج فرهنگ حجاب اسلامی انجام شود.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به اهمیت ایجاد امنیت پایدار در تمام نقاط شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی بهارستان باید با ایجاد مزاحمت اراذل و اوباش در مقابل مدرسه‌های دخترانه و ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم با جدیت تمام مقابله کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.