معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان:

نیروی انتظامی باید بر جابه‌‌جایی دام زنده در بهارستان نظارت ویژه‌ای داشته باشد/ در مبارزه با قاچاق کالا همه دستگاه‌ها باید پای کار بیایند

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان گفت: مبارزه با پدیده قاچاق کالا نیازمند همکاری تمامی مسئولین شهرستانی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان، بیان داشت: کمیته پیگیری اجرای شیوه نامه مبارزه با قاچاق  کالاهای سلامت محور در شهرستان بهارستان تشکیل گردیده است.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت همکاری تمامی ادارات و مسئولین شهرستانی در راستای مبارزه با قاچاق کالا، تصریح کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به مسئله سلامت مردم حساسیت بالایی داشته باشند، چراکه سلامت یک جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

موسوی با اشاره به اینکه باید با آنچه که سلامت مردم را تهدید می‌کند به سختی مقابله و برخورد شود، عنوان داشت: بابد توجه داشت که اخلال در امنیت غذایی کشور در طول یک اقدام برنامه‌ریزی شده از سوی دشمنان و اخلالگران در نظام اقتصادی صورت می گیرد که در این رابطه می توان به پدیده قاچاق دام در برخی نقاط کشور اشاره کرد.

وی همچنین به لزوم تشدید نظارت‌ها بر موضوع قاچاق دام در بهارستان اشاره کرد و گفت: در همین راستا نیروی انتظامی می بایست بر جابه‌ جایی دام زنده در سطح شهرستان نظارت ویژه‌ای داشته باشد تا از قاچاق دام زنده به صورت جدی جلوگیری شود.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت موضوع فرهنگ‌سازی در راستای حمایت از کالای ایرانی، خاطرنشان کرد: بدون شک آگاهی دادن به جامعه در رابطه با تاثیرات منفی استفاده از کالای قاچاق بر اقتصاد و اشتغال، وظیفه تمامی دستگا‌های عضو این کمیسیون می باشد و نباید به این موضوع بی‌توجهی شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.