نیروهای امدادی بهارستان تا رفع کامل بحران در مناطق سیل‌زده حضور خواهند داشت

نیروهای امدادی شهرستان بهارستان تا عادی شدن شرایط زیست مردم در مناطق سیل‌زده باقی خواهند ماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با ورود سامانه‌های بارشی و افزایش خطر احتمال وقوع سیل در اکثر مناطق کشور، مسئولین و گروه‌های امدادی شهرستان بهارستان به جهت جلوگیری از بروز هرگونه بحران در مناطق در معرض خطر سیل و کمک به سیل زدگان اقدام به انجام امور امدادی نظیر ارسال غذا و دارو و همچنین اعزام گروه‌های امدادی برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده کرده‌اند.

بنابر این گزارش، احداث سیل بند در روستای سیدعباس حمیدیه از سوی نیروهای امدادی مجموعه مدیریت شهری صالحیه از جمله خدمات قابل توجه ارائه شده توسط گروه‌های اعزامی از شهرستان بهارستان به شمار می روند.

گفتنی است که از روز یکشنبه چندین اکیپ امدادی شهرداری شهرصالحیه با انبوهی از تجهیزات و ماشین آلات امدادی به نواحی سیل زده جنوب کشور رفتند تا با جان و دل مرهمی برای آلام هموطنان آسیب دیده باشند.

پس از برنامه‌ریزی و اعلام استانداری تهران به عنوان استان معین خوزستان در جهت رفع سیلاب‌های اخیر و مخاطرات ناشی از آن، گروه‌های امدادی شهرستان بهارستان با استقرار در فرمانداری دشت آزادگان و دریافت مأموریت‌های لازم، نیروهای شهرداری شهرصالحیه از صبح روز گذشته در روستای سیدعباس حمیدیه حاضر و با ایجاد سیل بندهای مقاوم، مانع از پیشرفت تجمعات جوی شدند.

درپایان لازم به ذکر است که اکیپ‌های امدادی شهرستان بهارستان ماموریت دارند تا عادی شدن شرایط زیست و سکونت هموطنان جنوب کشور، در مناطق آسیب دیده حضور داشته باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.