موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان:

نگرانی در خصوص تامین امنیت بهارستان در ایام نوروز وجود ندارد

موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با دستگاه‌های مربوطه نگرانی در خصوص تامین امنیت و آرامش بهارستان در ایام نوروز وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت تامین امنیت شهرستان در ایام تعطیلات نوروز، عنوان داشت: مشکلی در ایام پیش‌رو در بحث تامین امنیت در سطح بهارستان نخواهیم داشت.
وی با بیان این امر که جای هیچگونه نگرانی در بحث امنیت در تعطیلات نوروزی وجود ندارد، تشریح کرد: هماهنگی‌‌های لازم با دستگاه‌های متولی تامین امنیت از جمله نیروی انتظامی شهرستان بهارستان صورت گرفته است.
موسوی در ادامه باتاکید بر اینکه همه در بحث تامین امنیت مسئول می باشند، بیان داشت: افزایش مشارکت مردم از جمله راهبردهای مهم در تامین امنیت سال نو می باشد که باید به این امر توجه ویژه‌ای داشت.
وی همچنین در رابطه با لزوم برقراری نظم و امنیت در جامعه و وظایف مردم در این خصوص، گفت: بدون تردید امنیت نظام و جامعه با حضور و مشارکت مردم در فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تامین می شود.
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان به اقدامات فرمانداری بهارستان در جهت تامین امنیت شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: نقاط مهم در سطح شهرستان به سیستم مانیتورینگ مجهز شده و این موضوع در ایام نوروز می تواند کمک شایانی به تامین امنیت بهارستان نماید.
وی درپایان باتوجه به اینکه پایگاه‌های پلیس در مبادی خروجی و ورودی شهرستان در ایام پایانی سال و تعطیلات سال نو مستقر می شوند، افزود: نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در معابر اصلی و بازارهای شب عید در راستای حفظ و تامین نظم، امنیت و آرامش شهرستان مستقر می باشد، تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی در این ایام جلوگیری شود.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.