فرماندار شهرستان بهارستان:

نگاه دشمنان به انتخابات سال جاری می باشد/ شرایط حضور حداکثری مردم در انتخاب باید ایحاد شد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: مسئولین شهرستانی وظیفه دارند تا شرایط حضور حداکثری شهروندان بهارستانی را در انتخابات سال جاری فراهم کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به اهمیت شرکت شهروندان بهارستانی در انتخابات پیش‌رو، عنوان داشت: می بایست زمینه حضور پرشور و حداکثری مردم را در پای صندوق‌های رأی انتخابات دوم اسفندماه سال جاری ایجاد نماییم.
وی در ادامه به دیدار با بخشداران بوستان و گلستان، معاونین و کارکنان فرمانداری بهارستان در این خصوص اشاره کرد و گفت: بدون تردید تک تک ما مسئولین در راستای ایجاد شور و نشاط به منظور حضور حداکثری مردم در انتخابات وظایف و مسئولیت‌هایی داریم که باید آن‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.
خانجانی باتاکید بر اهمیت انتخابات سال جاری و بازتاب‌های داخلی و خارجی آن، اظهار داشت: نگاه تمامی دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت به مشارکت مردم در انتخابات سال جاری می باشد.
وی همچنین در خصوص وظایف مسئولین در قبال انتخابات پیش‌رو، تشریح کرد: همه ما مسئولین مکلف و موظف می باشیم تا زمینه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی را در مناسبت‌ترین شرایط ممکن فراهم کنیم و می بایست به سمت و سویی برویم که سال جاری بیشترین میزان مشارکت مردم را در انتخابات شاهد باشیم.
فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم رضایتمندی شهروندان بهارستانی از کارها و خدمات دستگاه‌های اجرایی شهرستان، خاطرنشان کرد: سطح رضایت مردم از این خدمات می بایست ارتقا یابد، چراکه شهروندان شهرستان بهارستان جزء بهترین مردمان کشور و همچنین شایسته بهترین خدمات می باشند و باید نهایت تلاش خود را برای خدمت به آنان به کار ببریم تا مشکلات موجود تا حد ممکن رفع شود.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.