نکو : اولویت بودجه 93 باید پروژه‌های عمرانی باشد

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در بررسی و تصویب بودجه سال 93 باید پروژه‌ها و کارهای عمرانی در اولویت قرار گیرد. به گزارش بهارستانه، ابراهیم نکو اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکلات و معضلات کشور مربوط به مسائل اقتصادی است و متاسفانه در سال‌های گذشته به دلایل مختلف مردم از نظر اقتصادی مشکلات بسیاری را متحمل […]

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در بررسی و تصویب بودجه سال 93 باید پروژه‌ها و کارهای عمرانی در اولویت قرار گیرد.

به گزارش بهارستانه، ابراهیم نکو اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکلات و معضلات کشور مربوط به مسائل اقتصادی است و متاسفانه در سال‌های گذشته به دلایل مختلف مردم از نظر اقتصادی مشکلات بسیاری را متحمل شدند.

وی تصریح کرد: مسائلی چون تحریم‌ها و برخی مشکلات مدیریتی موجب شد که ما تورم کم سابقه‌ای را تجربه کرده و مردم از نظر معیشتی با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند.

نماینده مردم رباط کریم  و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقدیم لایحه بودجه از سوی دولت به مجلس گفت: به طور قطع این لایحه از سوی نمایندگان با دقت بسیاری موردی ارزیابی و بررسی قرار گرفته و باید اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی در اولویت قرار گیرد.

نکو افزود: در سال‌های گذشته طرح‌های عمرانی متعددی به تصویب رسیده که به دلیل مشکلات مالی و عدم تخصیص اعتبارات و بودجه کافی نیمه تمام مانده است.

 منبع:نسیم شهرنیوز

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.