نویسنده بهارستانی رتبه دوم استان تهران را به بهارستان اختصاص داد

هنرمند بهارستانی در مسابقات سراسری شعر و داستان حضرت ام البنین (س) در بخش داستان بزرگسال رتبه دوم را به شهرستان بهارستان اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جلسه تبیین اهداف کنگره سراسری شعر و داستان حضرت ام البنین (س) با حضور غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان و همکاران، فرامرز عرب عامری به عنوان نماینده این کنگره، لطیفیان نماینده دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، مسئولین انجمن‌های ادبی و چند تن از شاعران شهرستان بهارستان برگزار شد.

گفتنی است که این جلسه به منظور حضور حداکثری شاعران و نویسندگان منطقه در این کنگره برگزار گردید و بنر کنگره مربوطه توسط این اداره به چاپ رسیده و جهت اطلاع عموم شهروندان در نقاط مختلف شهرستان نصب گردید و در همین راستا شاعران و نویسندگانی نیز آثار خود را به دبیرخانه کنگره فرستادند.

بنابر این گزارش اکرم آقایی یکی از شرکت کنندگان بود که در دو بخش شعر و داستان در راستای سنجش سطح سواد ادبی خود شرکت نمود و خوشبختانه توانست در بخش داستان بزرگسال مقام دوم را از آن خود کند و این افتخار را برای شهرستان بهارستان به ارمغان آورد.

دیگر هنرمندان بهارستانی نیز آثار فاخری را به این کنگره ارسال کردند که نشان از وجود استعدادهای فراوان هنری در شهرستان بهارستان دارد و بدون تردید این وظیفه بر دوش مسئولان بهارستانی می باشد که با شناسایی این استعدادها به رشد و پیشرفت آن‌ها و شهرستان کمک نمایند.

درپایان لازم به ذکر است که این شاعر و نویسنده خوش ذوق و پرتلاش بهارستانی پیش از این نیز مقام‌دار رتبه‌های برتر استانی و کشوری در کنگره‌های مختلف بوده و بار دیگر با افتخار آفرینی سبب درخشش نام شهرستان بهارستان در عرصه هنر و ادبیات گردید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.