نونهالان بهارستانی در رتبه نخست ورزش استان تهران قرار گرفتند

نونهالان بهارستانی با درخشش در مسابقات کیوکوشین کاراته تهران به مقام قهرمانی استان تهران در این رشته ورزشی دست یافتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، به دنبال افتخار آفرینی جوانان شهرستان بهارستان در حوزه ورزش و در رشته‌های مختلف در سطح استان، کشور و بین‌الملل، این بار نونهالان بهارستانی بار دیگر نام شهرستان بهارستان را بر سر زبان‌ها انداختند.

بنابر این گزارش «امیر رسول‌زاده» و «حسین فرجی» نونهالان ورزشکار ساکن شهرصالحیه در مسابقات کیوکوشین کاراته استان تهران با کسب رتبه نخست برای شهرصالحیه و شهرستان بهارستان افتخار آفریدند و بار دیگر با قهرمانی خود نشان دادند که ورزش بهارستان باتوجه به سطح ورزشکارانش نیازمند رسیدگی و امکانات بیشتری می باشد.

این دو نونهال بهارستانی در مسابقات قهرمانی سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان تهران یادواره استاد فقید پهلوان شیهان حسین لطفی در رده سنی نونهالان به ترتیب در وزن ۳۵ و ۴۵ کیلوگرم، رتبه نخست و مدال طلای این مسابقات را کسب کردند و به مقام قهرمانی استان تهران دست یافتند.

شهرستان بهارستان در سال‌های اخیر ورزشکاران زیادی را به سطوح بالای ورزش معرفی کرده‌ است که چندین ورزشکار نیز در سطح ملی معرفی شده‌اند و با زدن گشتی در سطح شهرستان متوجه خواهید شد که هر محله در بهارستان حداقل یک ورزشکار مدال آور در سطح استانی، کشوری یا بین‌المللی دارد که این موضوع به خوبی استعداد جوانان بهارستانی را در حوزه ورزش به نمایش می گذارد.

گفتنی است که ورزشکاران نوجوان و جوانی که در رشته‌های مختلف از پتانسیل بالایی برخوردار می باشند و مربیان بهارستانی و شهروندان امید دارند که نوجوانان و جوانان بهارستان در آینده نزدیک پا جای پای بزرگان ورزش کشور گذاشته و نامشان در تاریخ ورزش کشور ماندگار شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.