نوروزی اولین سخنرانی خود را به عنوان پیروز انتخابات مجلس انجام داد

حسن نوروزی که طبق آخرین آمار در رأی شماری تاکنون پیشتاز است، به عنوان پیروز انتخابات در بین مردم حاضر شد و سخنرانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، طبق آخرین آمار ارائه شده از شمارش آراء حوزه انتخابیه شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم، حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی تا به این لحظه توانسته بار دیگر رأی اعتماد از مردم منطقه بگیرد و همچنان پیشتاز است.

گفتنی است که به دنبال پیشتازی نوروزی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، وی اولین سخنرانی خود را در جمع مردم انجام داد و به نوعی با این کار نشان داد که خیالش از بابت تکیه زدن بر کرسی سبز بهارستان راحت می باشد و پیش از اعلام نتایج قطعی خود را پیروز رقابت دانست.

نوروزی در جمع مردم و اعضای ستاد مردمی خویش علاوه‌بر قدردانی از آحاد مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم، گفت: کسی از هواداران من حق ندارد کوچکترین بی‌احترامی به هواداران دیگر رقبا کند و اگر چنین اتفاقی رخ دهد از بدنه ما نمی باشد.

وی در ادامه باتاکید بر غیراخلاقی بودن این کار، تصریح کرد: ما خراسانی می باشیم و رسم داریم اگر قاتل پدرمان هم وارد منزل شود باید درکنار احترام گذشت کنیم و هیچ کینه‌ای از کسی بر دل نگه نمی داریم.

این کاندیدا همچنین با بیان اینکه دوران رقابت تمام شده است، اظهار داشت: باید تشکر کنم از سایر کاندیداها و هواداران آنان که با حضورشان شور و حال انتخاباتی را فراهم نمودند و در این فصل باید با اتحاد و همدلی به مطالبات کلی شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم بپردازیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.