نوجوان بهارستانی طعمه خفت‌گیران شد/ جولان سارقین با سلاح سرد یک پدیده نگران‌کننده در بهارستان است

در طول‌ ماه‌های اخیر سارقین در شهرستان بهارستان دست به استفاده از سلاح‌های سرد و حمله به شهروندان برای سرقت اموال آن‌ها می زنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در طول ماه‌های اخیر در شهرستان بهارستان پدیده خفت‌گیری و سرقت اموال شهروندان از این طریق گویا در بین سارقان و ارازل اوباش بیش از پیش محبوبیت پیدا کرده است که گزارشات مردمی و اخبار مختلف نشانگر این موضوع است.

در یکی از تازه‌ترین این خفت‌گیری‌ها که در شهرگلستان شهرستان بهارستان رخ داده است، پسر نوجوان در برابر افرادی که قصد خفت‌گیری و سرقت تلفن همراه او را داشتند، مقاومت می کند که متاسفانه از سوی سارقین مورد حمله و ضرب و شتم قرار می گیرد.

متاسفانه سارقین در اقدامی ناجوانمردانه با قمه و چاقو از ناحیه دست ایشان را مجروح کردند که در این رابطه یک نفر از سارقین توسط مأموران کلانتری شهرگلستان دستگیر و دو نفر سارق دیگر نیز درحال حاضر متواری می باشند‌.

باتوجه به افزایش سرقت گوشی تلفن همراه و کیف قاپی در نقاط مختلف شهرستان بهارستان نیاز است تا مسئولین شهرستان بهارستان نظیر فرماندار و دادستان به این موضوع ورود جدی داشته باشند چراکه علی‌رغم تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی، امکانات انسانی و اداری ناجا در منطقه پاسخگوی نیاز شهرستان پرجمعیت بهارستان نمی باشد و بدون شک خود مسئولین نیز این موضوع را به خوبی می دانند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید بروز چنین اتفاقاتی در سطح شهرستان و ایجاد ناامنی برای شهروندان علاوه‌بر نارضایتی مردم، می تواند تمامی اقدامات، طرح‌ها و پروژه‌های مختلف را بدون تاثیر و بی‌فایده نشان دهد چراکه زمانی که آسایش و امنیت یک جامعه دچار مشکل شود دیگر موارد و امکانات موجود دیده نخواهند شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.