نوجوان با استعداد بهارستانی، نام ایران را در میادین بین‌المللی بالا برد

کاپیتان بهارستانی تیم ملی تکواندو ایران در مسابقات بین‌المللی تکواندو مقام نخست را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، وجود استعدادهای فوق العاده ورزشی در شهرستان بهارستان طی سال‌های اخیر به موضوعی عادی برای شهروندان بهارستانی و همچنین ورزش ملی و بین‌المللی تبدیل شده است و هر روز اخبار تازه‌ای از افتخار آفرینی جوانان بهارستانی در رشته‌های مختلف ورزشی منتشر می شود.

در تازه‌ترین افتخار آفرینی ورزشی جوانان بهارستانی، امیر ولی‌پور کاپیتان تیم ملی تکواندو نوجوانان کشورمان در وزن ۵۱- کیلوگرم کار خود را با پیروزی ۲۵ بر ۴ مقابل «کادن» از انگلستان آغاز کرد و سپس ۳۵ بر ۳ «عمر عبدالباسط» از مصر را شکست داد و در ادامه نیز برابر «الکس میلفیوری» از ایتالیا ۲۲ بر ۴ به پیروزی دست یافت.

گفتنی است که وی در چهارمین مبارزه خود در راند چهارم و با امتیاز طلایی «تای رانگ سانگ» از کره جنوبی را از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی این مسابقات راه یافت، تا بار دیگر امید برای بالا رفتن پرچم جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی زنده شود.

کاپیتان بهارستانی تیم ملی تکواندو کشورمان در مرحله نیمه نهایی ۱۷ بر ۱۱ «بک رشیداف» از کشور ازبکستان را شکست داد و راهی مبارزه نهایی شد، تا برای کسب رتبه نخست تنها به یک پیروزی دیگر نیاز داشته باشد.

امیر ولی‌پپور  در مبارزه پایانی نیز ۱۳ بر ۴ «خانقولان کریموف» از آذربایجان را شکست داد و صاحب مدال طلا مسابقات جهانی تکواند شد و شکست ناپذیری خود را در این دوره از مسابقات به رخ جهانیان کشاند.

درپایان لازم به ذکر است که چنین استعدادهایی بدون شک از بسترهای فراهم شده در سطح شهرستان رشد و نمو پیدا می کنند، اما نباید فراموش کرد که زیرساخت‌ها و بسترهای ورزشی فراهم شده در سطح شهرستان از میزان استاندارد لازم پایین بوده و نیازمند توجه هرچه بیشتر مسئولان بهارستانی می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.