نوجوانان بهارستانی در مسابقات فوتبال استان تهران قهرمان شدند/ تجلیل مسئولین از تیم آرمان

نوجوانان تیم فوتبال شهرصالحیه در مسابقات فوتبال استان تهران به مقام قهرمانی دست یافتند و توسط مسئولین بهارستانی از آن‌ها تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مراسم تجلیل از نوجوانان تیم فوتبال آرمان عصر دیروز در سالن حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری شهرصالحیه با حضور محمد آگاهی‌مند سرپرست شهرداری ایت شهر، میثم بابایی و محمدرضا دهقان‌نیری از اعضای شورای اسلامی شهر، واقفی مدیر حوزه فرهنگی و هنری مجموعه مدیریت شهری و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد.

بنابر این گزارش، تیم فوتبال نوجوانان آرمان شهرصالحیه در مسابقات نوباوگان استان تهران به مقام قهرمانی دست یافتنند که به همین دلیل و به پاس زحمات این نوجوانان به دنبال برگزاری این مراسم، توسط مسئولین شهرصالحیه از آن‌ها تقدیر و تشکر صوزت گرفت.

گرچه برگزاری این مراسم اقدامی بسیار خوب و قابل قبول اما امیدواریم که حمایت مسئولین بهارستانی از استعدادهای ورزشی شهرستان تنها به همین تقدیر و تشکر محدود نشود و این نوجوانان بااستعداد در ادامه مسیر ورزش حرفه‌ای خود توسط مسئولین بهارستانی به خوبی حمایت شوند‌.

گفتنی است که بارها در گذشته شاهد این بودیم که مسئولین تنها به یک تقدیر و تجلیل ساده از ورزشکاران و افتخارآفرینان شهرستان بهارستان بسنده کرده و بعد از بدون هیچگونه حمایتی استعدادهای ورزشی این شهرستان را به حال خود رها کرده‌اند که همین امر بارها سبب از بین رفتن استعدادهای فراوانی در بهارستان سده است.

درپایان لازم به ذکر است که حمایت و فراهم نمودن امکانات کافی برای پیشرفت این نوجوانان فوتبالیست و حمایت از تیم آرمان برای افتخار آفرینی در مسابقات سطوح بالاتر را می توان ساده‌ترین انتظار ممکن از مسئولین بهارستانی دانست.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.