شهردار شهرگلستان:

نهم دی ماه تجدید میثاق ملت ایران با ولایت بود

شهردار شهرگلستان گفت: نهم دی ماه سال ۸۸ تجدید میثاق هوشمندانه ملت با بصیرت ایران با ولایت فقیه بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان در رابطه با حماسه بزرگ ۹ دی، عنوان داشت: بدون شک نهم دی ماه سال ۸۸، تجدید میثاق هوشمندانه ملت بزرگ ایران با ولایت فقیه و آرمان‌های امام راحل (ره) بود.

وی در رابطه با فتنه ۸۸ و حضور ملت ایران در صحنه، گفت: فتنه ۸۸، فتنه‌ای بود که هدفش گمراه نمودن مردم و قرار دادن آن‌ها مقابل نظام به بهانه واهی اعتراض به نتیجه انتخابات بود که با انجام کارهای غیرقانونی موجب تحمیل هزینه‌های زیادی به نظام و ایجاد بحران در کشور شد که البته با خروش میلیونی ملت با بصیرت ایران این آتش فتنه خاموش شد.

علیرضا عرب در ادامه باتاکید بر پاسخ دندان شکن ملت ایران به دشمنان، تصریح کرد: حماسه عظیم ۹ دی سال ۸۸ با حضور گسترده بسیج مردمی در سراسر کشور، جواب دندان شکنی به تمام یاوه گویی‌های بیگانگان بود و مردم آگاه، مؤمن، انقلابی و همیشه در صحنه کشورمان با حرکت تاریخی و به یاد ماندنی خود ولی فقیه را تنها نگذاشتند.

وی همچنین ملت ایران را ملتی با بصیرت و هوشیار خواند و اذعان داشت: این حرکت انقلابی مردم ایران نشان می داد که این ملت با ایمان راسخ و اعتقادات محکم‌تر از گذشته همچنان که پیروزی ۸ سال دفاع مقدس را به نام خود ثبت کردند در میدان جنگ نرم و سایبری نیز با اقدام هوشمندانه نتیجه پیروزی را از آن خود خواهند نمود.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به حضور پرشور مردم شهرستان بهارستان در راهپیمایی امروز، خاطرنشان کرد: حضور شهروندان بهارستانی در راهمیمایی امروز نشان از ولایتمداری و عاشورایی بودن مردم این شهرستان و گوش به فرمان رهبری بودن آن‌ها دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.