شهردار شهرصالحیه:

نهضت توانمندسازی محلات کم برخوردار شهرصالحیه ادامه دارد

شهردار شهرصالحیه گفت: به جهت توسعه همه جانبه و یکسان تمام نقاط شهر، نهضت توانمندسازی محلات کم برخوردار شهرصالحیه در آینده نیز ادامه پیدا می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه باتاکید بر اهمیت گسترش سرانه فضای سبز در سطح شهر، عنوان داشت: احداث و تولد یک‌ بوستان عظیم دیگر در شهرصالحیه به جهت افزایش سرانه فضای سبز شهر نزدیک می باشد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات اهمیت احداث این بوستان جدید در شهرصالحیه، تبیین کرد: با تحقق این امر، جهش فضاهای سبز و تفریحی محلات نقاوت و حصارچوپان صالحیه، از صفر به ۵۰ هزار متر مربع خواهد رسید که جهش قابل توجهی به شمار می رود.

قربانی در رابطه با توجه ویژه مجموعه مدیریت شهری به محلات کم برخوردار شهر، اذعان داشت: در طول شش سال گذشته، توجه ویژه‌ای به گسترش زیرساخت‌های خدماتی و تفریحی در محلات کم برخوردار شهرصالحیه صورت گرفته است و بدون تردید این روند ادامه‌دار می باشد.

وی با بیان اینکه پس از احداث بوستان ۳ هکتاری ولایت و گل یاس، شهرداری شهرصالحیه نهضت توانمندسازی محلات را با احداث یک بوستان دیگر در انتهای کوچه قائم ۴ واقع در خیابان نقاوت ادامه خواه داد، گفت: سرانه فضای سبز صالحیه در طول چند سال گذشته به ازای هر شهروند با ۶ متر مربع جهش مواجه بوده و در مجموع فضاهای تفریحی این شهر از ۱۰ هکتار در طول سال ۹۳ به ۲۰ هکتار توسعه داده شده است و باید از آن به عنوان یک رکورد عمرانی در تاریخ شهرستان بهارستان یاد کرد.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه اینکه بوستان‌ خطی ۱۰ هکتاری نهج البلاغه از جمله دیگر رویکردهای خلاقانه مجموعه مدیریت شهری صالحیه به حساب می آید، خاطرنشان کرد: تبدیل رودخانه سیاه آب به محدوده‌ای تفرجگاهی را می بایست به عنوان شیوه‌ای در نواحی هم شکل استان تهران پیگیری و اجرا کرد، البته درحال حاضر نیز در برخی مناطق این شیوه درحال اجرا می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.