نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم:

برخی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان قانون را زیرپا گذاشته‌اند/ مسئولین بهارستانی به موضوع شورای شهرگلستان ورود کنند

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم: برخی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان با انجام تخلفاتی قانون را زیرپا گذاشته‌اند و در صورت تایید، سلب عضویت می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم در جمع خبرنگاران در رابطه با وضعیت شورای اسلامی شهرگلستان و حواشی اخیر آن، عنوان داشت: هم اکنون پرونده سلب عضویت تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر مراحل نهایی خود را طی می کند.

وی در ادامه با اشاره به لزوم برخورد قاطع و قانونی با هرگونه تخلف، تصریح کرد: بارها عرض کرده‌ام در برخورد با متخلفین در هرجایگاهی و مقامی تعارف ندارم، چراکه انجام تخلف باعث جلوگیری از پیشرفت شهر و خدمت به شهروندان می شود.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی با بیان اینکه استیضا و طرح سئوال از شهردار شهرگلستان درحال حاضر کار درستی نمی باشد، گفت: استیضاح علیرضا عرب به عنوان شهردار گلستان در شرایطی که این شهر در فعال‌ترین و روبه رشدترین حالت خود در طول یک دهه گذشته قرار دارد تفکرات را به سمتی برده است که احتمالاً نمایش فعلی پشت پرده‌ای تماشایی دارد.

وی همچنین به تخلفات برخی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان اشاره کرد و اذعان داشت: عدم سکونت در منطقه و دخالت مستقیم در ساخت و ساز غیرمجاز و همچنین انجام معاملات توسط افراد نزدیک به اعضای شورای اسلامی شهر با شهرداری از جمله تخلفات اصلی برخی از اعضای این شورا می باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم درپایان باتوجه به اینکه وارد کردن اقوام نزدیک اعضای شورای اسلامی شهرگلستان به معاملات شهرداری تخلف محسوب نی شود، افزود: از فرمانداری، دستگاه قضائی و تمامی مسئولین شهرستان بهارستان می خواهم تا به این مسئله ورود نمایند، چراکه بعضی از اعضای شورای اسلامی گلستان به رأی مردم خیانت کرده‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.