امام جمعه بخش گلستان:

نماینده مجلس باید روحیه جهادی و شهادت داشته باشد

امام جمعه بخش گلستان گفت: باید افرادی با روحیه جهاد و شهادت روی کار بیایند چراکه کسانی که کت وشلوار و کفش‌های چند میلیونی می پوشند نمی توانند راهگشا باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با تبریک سالروز تولد حضرت زهرا (س) و روز زن، بیان داشت: محبت به خاندان پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت در صد موقعیت دست انسان را می گیرد که یکی از این موقعیت‌ها در زمان مرگ می باشد.

وی در ادامه به انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: تنها یک هفته به انتخابات باقی مانده است و دوست و دشمن به انتخابات پیش‌رو چشم دوخته‌اند و در این مدت باید به وظایف نمایندگان توجه داشت تا نماینده سالمی انتخاب نماییم.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور باتاکید بر نقش نمایندگان مجلس در کشور، تبیین کرد: اگر مجلس ما مجلس قوی و سالمی باشد، وزیران و مدیران بالایی ما درپی پیگیری نمایندگان، سالم خواهند بود و مطمئناً زمانی که مدیران بالایی و وزیران ما سالم باشند مدیران میانی و فرمانداران و استانداران سالمی را نیز انتخاب می کنند.

وی همچنین در رابطه با طرز تفکر موجود در حال حاضر پیرامون مذاکره با آمریکا وجود دارد، بیان داشت: بدون شک چنین افرادی در این شرایط که بعد از شهادت سردار سلیمانی دم از مذاکره و توافق می زنند، نمی توانند منجی و نجات بخش باشند.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به مشکلات موجود در کشور، خاطرنشان کرد: اگر می خواهید مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ما رفع شود باید افرادی با روحیه جهاد و شهادت و آشنا به مکتب شهید سردار سلیمانی روی کار بیایند چراکه کسانی که کت وشلوار و کفش‌های چند میلیونی می پوشند نمی توانند راهگشا باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.