نماینده زاهدان: مردم به ظرفیت‌های کاندیداهای انتخابات توجه کنند

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم باید به کاندیداهایی رای دهند که دغدغه حل مشکلات مردم را داشته و با شاخص هایی که رهبری تبیین کردند مطابقت داشته باشند.

به گزارش بهارستانه به نقل از ایسنا، علیم یارمحمدی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری همواره متین، پرمغز و پر محتواست و مجموعه رسانه ای کشور نقش مهمی در رساندن پیام های ایشان به اقشار مختلف کشور در تمام شهرها دارند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه اظهار کرد: همان طور که مقام معظم رهبری تاکید داشتند یک نماینده باید متخصص، متعهد و پاکدست باشد و منافع کشور و حفظ حقوق مردم برای او در اولویت باشد. مردم نیز در انتخاب خود باید به ظرفیت های کاندیداها توجه داشته باشند و به فردی که دغدغه حل مشکلات مردم را دارد، رای دهند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس با بیان اینکه «کاندیداها باید برنامه های خود در حیطه نمایندگی را برای مردم تشریح کنند»، اظهار داشت: قطعا مجلس به افرادی کارآمد، پاکدست و متعهد نیازمند است. مردم باید با دقت ظرفیت های کاندیداها را شناسایی کرده و در انتخابات مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.