نماینده با صداقت؛ فصل تازه معیارهای انتخاباتی در بهارستان

راست‌گویی و دروغگویی کاندیداها و میزان تحقق پذیری وعده‌های انتخاباتی در انتخاب یک فرد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان به تازگی مطالبی پیرامون انتخاب و نمره دهی به کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که به سرعت در فضای مجازی منتشر گردید و بازتاب‌های متفاوت و زیادی را به همراه داشت.

اما نکته‌ای که در سخنان آیت الله جنتی به خوبی مشخص است اهمیت مسئله دروغگویی و صداقت می باشد که متاسفانه بسیاری از کاندیداها با دادن وعده‌های دروغین و همچنین قایم شدن پشت شعار صداقت درحال جمع کردن رأی می باشند.

بدون تردید نقش رسانه‌ها در این میان و در نشان دادن میزان تحقق پذیری وعده‌های ریز و درشت کاندیداها و همچنین نمایش شکل درستی از رزومه و عملکرد هر کاندیدا بدون بزرگنمایی یک فرد یا تخریب شخصی دیگر بسیار مهم و حیاتی می باشد‌.

در شهرستان بهارستان نیز کاندیداها و همچنین اصحاب رسانه فعالیت زیادی در حوزه تبلیغاتی، شفاف سازی و معرفی کاندیداها دارند و مطمئناً در این میان نماینده فعلی شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم درحال تبدیل شدن به یک شخصیت منفور می باشد.

سیر تخریبی حجت الاسلام والمسلمین نوروزی به سرعت درحال پیشرفت می باشد و تقریباً می توان گفت که وعده‌های محقق نشده این نماینده مجلس باعث شده است تا امروز دیگر هیچ فعال سیاسی و اجتماعی چه در عرصه رسانه و چه در دیگر حوزه‌ها اعتمادی به وی نداشته باشد.

درپایان لازم به ذکر است که با وجود تمام این موارد، در صورت انتخاب فردی دیگر به عنوان نماینده نیز باید توجه فراوانی در این انتخاب صورت بگیرد و تمامی جوانب در این خصوص سنجیده و بررسی شود چراکه توجه به پیام‌های تبلیغاتی درحال انتشار در کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی تنها می تواند باعث انتخاب فردی با بازدهی بسیار کمتر از نماینده فعلی شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.