نمایش کمدی «ممل و ژوزف» به زودی بر روی صحنه تئاتر بهارستان می رود

نمایش کمدی «ممل و ژوزف» به زودی برای بازدید عموم شهروندان و علاقه‌مندان به هنر نمایش بر روی صحنه تئاتر شهرستان بهارستان می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایش کمدی «ممل و ژوزف» در سال فرهنگی و هنری قلم نسیم شهر برای رفتن به روی پرده تئاتر، مورد بازدید مسئولین مربوطه فرهنگ و ارشاد شهرستان بهارستان قرار گرفت.

بنابر این گزارش، این نمایش به نویسندگی و کارگردانی حمید طاهری می باشد و علی فلاح در نقش افشین، راحیل امیری در نقش مادر (سوسن)، راضیه شریفی در نقش گلی، ستاره شاه محمدی در نقش زن ژوزف، علیرضا نصرالهی در نقش ژوزف، سارا کریمی در نقش دختر ژوزف و حمید طاهری در نقش ممل به هنرنمایی می پردازند.

گفتنی است نمایش کمدی «ممل و ژوزف» از این قرار است که ممل در شرف ازدواج با گلی می باشد و برای رسیدن به او در تلاش است که سر و کله ژوزف پیدا می شود و این اتفاق داستان را جذاب‌تر می کند که سیر اتفاقات این نمایش به دنبال اتفاق مذکور رقم می خورد.

این نمایش با اهدافی نظیر نشاط افزایی، حمایت از تولید ملی، آسان گرفتن ازدواج از طرف خانواده‌ها آماده شده است که تمامی این موارد را با زبان طنز به مخاطب نشان می دهد.

درپایان لازم به ذکر است که نمایش کمدی «ممل و ژوزف» دهم و یازدهم بهمن ماه در محل سالن آمفی تئاتر قلم نسیم شهر برای بازدید عموم شهروندان و علاقه‌مندان به هنر نمایش به روی صحنه تئاتر شهرستان بهارستان خواهد رفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.