نمایش «پچپچه‌های پشت خط نبرد» مورد بازبینی قرار گرفت

نمایش «پچپچه‌های پشت خط نبرد» به جهت رفتن بر روی صحنه نمایش شهرستان بهارستان مورد بازبینی نهایی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایش «پچپچه‌های پشت خط نبرد» توسط شورای هیأت نظارت بر نمایش شهرستان بهارستان در محل سالن آمفی تئاتر قلم نسیم شهر مورد بازبینی نهایی قرار گرفت، تا پس از تایید نهایی برای عموم شهروندان بهارستانی بر روی صحنه نمایش برود.

گفتنی است که نمایش «پچپچه‌های پشت خط نبرد» به نویسندگی علیرضا نادری و کارگردانی علی علیایی می باشد که حسام جمشیدی، محمد نظری، علیرضا تاروردی، علیرضا ترکی، پارسا پورآقا، متین پناهی و پویا عزیزی از بازیگران بومی شهرستان بهارستان در این نمایش به هنرنمایی می پردازند.

نمایش «پچپچه‌های پشت خط نبرد» به این شرح می باشد که هشت رزمنده در دهه ۶٠ و در خط مقدم جبهه که در آتش بس فرو رفته بود، حضور دارند و هریک از سربازان با یک دید از زندگی، مورد تهاجم زبانی یکدیگر قرار گرفته‌اند، توسط شخصیت اصلی این نمایش، علیرضا به سخره گرفته می شود و در نهایت با پیش‌بینی او آرمان‌ها و دیدگاه رزمندگان جوان تغییر می کند.

نوشتن چنین نمایشنامه‌هایی توسط نویسندگان جوان بهارستانی و اجرای آن‌ها بر روی صحنه نمایش شهرستان، می تواند علاوه‌بر رشد و پیشرفت فرهنگ و هنر بهارستان به آشنایی قشر جوان با آرمان‌های انقلاب و امام خمینی (ره) کمک شایانی می نماید و از نفوذ رسانه‌های غربی و ماهواره به ذهن جوانان جلوگیری می کند.

درپایان لازم به ذکر است که در این نمایش مفاهیم آموزنده دفاع مقدس مورد توجه قرار می گیرد، که در راستای آموزش پیام‌ها و آرمان‌های رزمندگان و دوران دفاع مقدس به قشر نوجوان و جوان درحال آماده‌سازی می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.