نمایش «نقره‌ای ماه» در بهارستان مورد بازبینی نهائی قرار گرفت

نمایش «نقره‌ای ماه» به جهت اجرا در شهرستان بهارستان توسط مسئولین مربوطه مورد بازبینی نهائی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایش «نقره‌ای ماه» با حضور غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و همچنین اعضای شورای نظارت بر نمایش بهارستان در سالن آمفی تئاتر قلم نسیم شهر مورد بازبینی قرار گرفت.

گفتنی است که نمایش مذکور وابسته به انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بهارستان و به نویسندگی محمد داداش‌زاده و کارگردانی محمد پرهیزگار می باشد که با متحوایی اجتماعی است که به زودی بر روی صحنه تئاتر شهرستان بهارستان خواهد رفت.

بنابر این گزارش در نمایش «نقره‌ای ماه» فرزانه جمال‌زاده در نقش آنیما، آنیا لیمویی در نقش خرگوش و مرتضی پرهیزگار در نقش آنیموس به هنرنمایی می پردازند که جزو هنرمندان جوان و آینده‌دار شهرستان بهارستان می باشند.

نمایش «نقره‌ای ماه» در اصل داستان جنون ماه آنیما و آنیموس را روایت می کند که هر دو تصمیم دارند وارد ماه شوند و تا زمان رسیدن ماه، آن را بین خود تقسیم کنند اما به یکباره ماه از مدار خود خارج می شود و ادامه نمایش که دیدنی است.

درپایان لازم به ذکر است که محمد پرهیزگار در حاشیه اجرای این نمایش، باتاکید بر محتوای نمایشنامه مذکور، اذعان داشت: بدون تردید هدف از اجرا اهمیت حضور زن و مرد در جامعه و مکمل بودن آن‌ها با یگدیگر می باشد که در جامعه امروز ما بسیار مهم بوده و می بایست مورد توجه قرار بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.