نمایش شاد و موزیکال «گاوی و مهمان خارجی» در بهارستان روی صحنه می رود

نمایش شاد و موزیکال «گاوی و مهمان خارجی» از آواخر مردادماه سال جاری در فرهنگسرای قلم شهرستان بهارستان بر روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایش شاد و موزیکال «گاوی و مهمان خارجی» توسط شورای هیأت نظارت بر نمایش شهرستان بهارستان و با حضور غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان در محل سالن آمفی تئاتر قلم نسیم شهر مورد بازبینی قرار گرفت.

بنابر این گزارش نمایش «گاوی و مهمان خارجی» به نویسندگی و کارگردانی حامد بدخشی از هنرمندان مطرح بهارستانی می باشد و محسن مناف‌زاده در نقش گاوی و مجید شیخی در نقش روبی به هنرنمایی می پردازند و مجید جوادی نیز به عنوان آهنگ ساز در این نمایش موزیکال حضور دارد.

گفتنی است که خلاصه نمایش مذکور به این شرح می باشد که روزی در جنگل قصه‌ها برای گاوی یک مهمان خارجی می آید و گاوی به همراه روبی با خودرو به فرودگاه می رود تا خرگوشک خارجی را به منزل بیاورد که در خلال مسیر اتفاقاتی می افتد که به مفاهیم آموزنده‌ای نظیر استفاده درست و مناسب از وسایل نقلیه، فرهنگ عبور و مرور، نحوه رفتار با دوستان و بهداشت فردی مورد توجه قرار می گیرد.

این نمایش شاد و موزیکال از هفته آخر مرداد ماه سال جاری تا اواسط شهریور ماه در محل سالن آمفی تئاتر قلم نسیم شهر به روی صحنه خواهد رفت، که باتوجه به محتوای آموزنده و فضای شاد نمایش تمام نکات لازم را برای پرکردن اوقات فراغت کودکان بهارستانی به شکل درست دارا می باشد و والدین می توانند به خوبی از این فرصت استفاده نمایند.

درپایان لازم به ذکر است که چنین نمایش‌هایی بسیار کم در سطح شهرستان بهارستان اجرا می شوند درحالی که شهروندان به خوبی از چنین نمایش‌هایی استقبال می نمایند و محتوای آموزشی این نمایش‌ها نیز کاربرد مثبتی برای فرهنگ سازی قوانین جامعه از سنین پایین در افراد دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.