نمایش «دو معتاد و درگیری‌های ترک اعتیاد» در بهارستان به روی صحنه رفت

نمایش «دو معتاد و درگیری‌های ترک اعتیاد» با حضور مسئولین شهرستانی در کمپ 16 بهارستان به روی صحنه رفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایش «دو معتاد و درگیری‌های ترک اعتیاد» و همچنین  موسیقی زنده به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در کمپ ۱۶ واقع در روستای ریه شهرستان بهارستان با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی اجرا گردید.

بنابر این گزارش، برنامه مذکور توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان با همکاری انجمن نمایش شهرستان و با هماهنگی اداره بهزیستی بهارستان به جهت استفاده از هنرهای نمایشی در راستای نشان دادن تاثیرات منفی مواد مخدر در زندگی فرد و اطرافیانش برگزار شد.

گفتنی است که این تئاتر با موضوعیت رویارویی معتادان پس از ترک اعتیاد و خارج شدن از کمپ با مشکلات زندگی و استعمال مجدد مواد مخدر و دوباره برگشت به کمپ ترک اعتیاد را روایت می کند.

در مراسم اجرای نمایش مذکور، محمد پورفولادی از همکاران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان به اجرای موسیقی زنده و سنتور نوازی برای حاضرین در مراسم پرداخت تا فضای برنامه شاداب شود.

غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در حاشیه این مراسم با اشاره به اهداف اجرای این نمایش در کمپ ۱۶، گفت: نمایش مذکور در راستای کمک به بازگشت مبتلایان به مواد مخدر و آماده‌سازی روحی و روانی آنان اجرا شد.

وی درپایان باتاکید بر اینکه انجام برنامه‌های شاد و نشاط‌آور برای معتادان تحت درمان امری ضروری است، افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در همین جهت اقدام به برگزاری این برنامه نمود که امید است با همکاری اداره بهزیستی شهرستان در آینده نیز بتوانیم در این مسیر گام‌های موثر بیشتری برداریم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.