نمایش خیابانی “دو معتاد در جستجوی کار” در بهارستان اجرا شد

نمایش خیابانی “دو معتاد در جستجوی کار” به صورت رایگان برای شهروندان شهرستان بهارستان در شهرگلستان اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایش “دو معتاد در جستجوی کار” توسط انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بهارستان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، به صورت نمایش خیابانی برای شهروندان اجرا شد.

بنابر این گزارش نمایش مذکور به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر، در محل پارک فدک شهرک سبزدشت برای شهروندان بهارستانی به صورت رایگان روی پرده رفت، که درپایان این نمایش با طرح سئوالاتی از محتوای آن، هدایای نفیسی به شهروندان بهارستان اهدا گردید.

نمایش “دو معتاد در جستجوی کار” به نویسندگی و کارگردانی حامد بدخشی می باشد که مشکلات اجتماعی و خانوادگی معتادان از جمله اشتغال آن‌ها را به بهترین شکل ممکن برای تماشاگر به تصویر می کشد.

گفتنی است که این نمایش، این پیام را به مخاطب القاء می کند که اگر یک معتاد منبع درآمدی داشته باشد شاید دیگر مجبور به فروختن لوازم منزل و انجام هزار و یک کار ناشایست دیگر برای تامین مایحتاج خود و خانواده‌اش نخواهد بود و بسیاری از آسیب‌های اجتماعی به صورت زنجیره‌ای در اجتماع رخ نخواهد داد.

بدون تردید آموزش و اطلاع رسانی از طریق هنرهای مختلف نظیر تئاتر، نقاشی، هنرهای ترسیمی، سرود، موسیقی و … بسیار راحت‌تر و موفق‌تر از برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی چند ساعته جدی می باشند و تاثیر بیشتری بر روی شهروندان می گذارند، که این موضوع به خوبی در استقبال شهروندان بهارستانی از نمایش‌های خیابانی و نمایشگاه‌های هنری مشخص می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که در نمایش “دو معتاد در جستجوی کار” حامد بدخشی و محسن مناف‌زاده در نقش معتاد به هنرنمایی پرداختند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.