نمایش «بینوکیو» از ماه آینده بر روی صحنه تئاتر بهارستان می رود

نمایش «بینوکیو» کار گروه تیارتی‌هاش توسط شورای نظارت بر نمایش مورد بازبینی نهائی قرار گرفت و رأی مثبت این شورا را دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایش «بینوکیو» کار گروه تیارتی‌هاش و وابسته به انجمن هنرهای نمایش  شهرستان بهارستان به جهت اجرا در سطح شهرستان مورد بازبینی شورای نظارت بر نمایش بهارستان قرار گرفت.

گفتنی است که این نمایش به نویسندگی و کارگردانی حامد بدخشی و با بازیگری مرتضی پرهیزگار در نقش پینوکیو، محسن مناف‌زاده در نقش گربه نره، مهران لطفی در نقش پدر ژپتو و لیلا صفرزاده در نقش معلم و فرشته مهربان مورد بازبینی نهائی قرار گرفت.

بنابر این گزارش، خلاصه نمایش «بینوکیو» داستان دوستی پینوکیو با گربه نره می باشد که دوست مناسبی برای پینوکیو نبوده و علی‌رغم مخالفت‌های پدر ژپتو این دوستی ادامه پیدا می کند تا جایی که پینوکیو با سر به هوایی و بازیگوشی‌های خود با گربه نره، امتحان آخر سال را مردود می شود و مجبور می شود تابستان را به مدرسه برود و تعطیلاتش را از دست بدهد و همین موضوع باعث می شود که پینوکیو در دوست یابی دقت بیشتری داشته باشد.

همچنین در این نمایش مفاهیم آموزنده‌ای نظیر ترویج بهداشت فردی، ورزش و نشاط، رعایت قوانین دوچرخه سواری، ترویج فرهنگ دوست یابی و چگونگی برخورد و رفتار با دوستان مورد توجه قرار می گیرد که به دلیل اینکه در قالب نمایش است می تواند تاثیر به سزایی در بین کودکان و نوجوانان داشته باشد.

درپایان لازم به ذکر است که این نمایش از یازدهم آبان ماه سال جاری به مدت یک ماه در محل سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری الهیه شهرستان بهارستان برای شهروندان بهارستانی به روی صحنه می رود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.