نمایش «بعبعی و گرگ آشپز» مورد بازبینی نهایی قرار گرفت/ رونق نمایش‌‌های آموزشی در بهارستان

نمایش موزیکال و آموزشی «بعبعی و گرگ آشپز» به جهت آماده شدن برای اجرا در شهرستان بهارستان، مورد بازبینی نهایی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایش شاد و موزیکال «بعبعی و گرگ آشپز» که مناسب برای کودکان می باشد، توسط شورای هیأت نظارت بر نمایش شهرستان بهارستان در محل سالن آمفی تئاتر قلم نسیم شهر مورد بازبینی و بررسی قرار گرفت.

بنابر این گزارش، نمایش «بعبعی و گرگ آشپز» به نویسندگی حسین فدایی‌حسین و کارگردانی حمید سلیمانی می باشد، که در این نمایش فرزانه جمال‌زاده در نقش بعبعی، سهیل صدقی در نقش گرگ شماره یک، مرتضی پرهیزگار در نقش گرگ شماره دو و زهرا بیات در نقش مامان بزی به هنرنمایی می پردازند.

خلاصه نمایش موزیکال و کودکانه «بعبعی و گرگ آشپز» به این شرح است که بعبعی در خانه تنها می باشد و گرگ شماره یک در تلاش ناموفق برای شکار وی است که در این خلال گرگ شماره دو وارد می شود و اتفاقاتی در ادامه نمایش روی می دهد که حاوی نکات و محتوای آموزشی برای کودکان می باشد.

در این نمایش به مفاهیم آموزنده‌ای نظیر عدم اعتماد به غریبه‌ها، ایراد نگرفتن از غذا، احترام به پدر و مادر و … مورد توجه قرار می گیرد که باتوجه به فضای شاد و موزیکال نمایش، زمینه آموزش بهتر و ساده‌تر را برای کودکان فراهم می آورد و خانواده‌ها به جهت آموزش برخی موضوعات اجتماعی می توانند کودکان خود را برای تماشای این نمایش ببرند.

درپایان لازم به ذکر است که نمایش شاد و موزیکال «بعبعی و گرگ آشپز» از اول آذر ماه سال جاری و به مدت یک ماه در محل سالن آمفی تئاتر قلم نسیم شهر به روی صحنه می رود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.